Kočka - 100 falešných předsudků

Kočka - 100 falešných předsudků https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117732/kocka-100-falesnych-predsudku-117732.jpg 3 9 2

„Kočka vyvolává u dětí alergii“. „Kočka může chytit blechy pouze v létě“. „Kočka je v bytě nešťastná“. Tyto a další mýty a předsudky o kočkách jsou velmi rozšířené a hluboce zakořeněné. Autorka knihy, veterinární lékařka, uvádí falešné předsudky na pravou míru, přičemž inspirací jí byly rozhovory s jejími klienty a dotazy posluchačů v rozhlasovém pořadu věnovaném zvířatům.... celý text

Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , CPress

100 idées fausses sur votre chat

Ajaiwik
30.11.2019 2 z 5

Bohužel, kniha sama podporuje spoustu dnes již překonaných předsudků (alespoň mezi veterináři a chovateli, kterým opravdu jde o welfare zvířat...) a když autorka doporučila odhánět kočky od nábytku rozprašovačem s vodou, knihu jsem odložila.

superrodina
05.04.2012 5 z 5

Nádherná knížka. Nejenže "hezky voní", ale text je perfektně "naporcovaný" - hlavní titulek je konkrétní předsudek, po té životní zkušenost na dva tři řádky, pak kam může celý problém dojít, další oddíl je řešení a zajímavá informace s titulem "Víte,že..." . Je fakt super!!!! Kdo má doma kočičku, ten by si ji určitě měl pořídit.

kočky

Laetitia Barlerin