Oheň a led

Oheň a led https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/312627/bmid_kocici-valecnici-ohen-a-led-VJ4-312627.jpg 5 164 30

Druhý díl rozsáhlé ságy Kočičí válečníci začíná v době bezlistí. Domácí mazlíček Zrzek dostává nové jméno Ohnivous. Povýšil mezi válečníky, ale respektuje ho velitelka a starší v klanu? Uznání si teprve musí vysloužit! Kočky hladoví a loviště pokryl sníh. Kdo rozhodne bitvu o přežití?

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Fire and Ice , 2004

TheShaw
28.12.2016 5 z 5

Kniha se mi tak líbila, že jsem si sehnala i zbytek série (sice v angličtině, ale to nevadí četlo se to dobře :)) Doporučuju přečíst knihu, a i zbytek série :))

ShiYuAkai
18.09.2015 5 z 5

Moc hezka knížka, vlastně oprava- výborná knížka. Rozhodne patří mezi mé oblíbené. Jen škoda že jsou do češtiny přeloženy jen dva dily.

anid
29.08.2015 5 z 5

Kniha se mi moc líbila a možná snad víc než 1. díl. Bylo tam více strhujícího děje a méně urychlení. Jenom je mi moc líto že zbytek knih (mohli alespoň 1 sérii) zajímalo by mě co se
--MENŠÍ SPOILER---stane s Mráčkem, Drápem a jak se vyvine vztah mezi Bouřkou a Ohnivousem (prostě Fireheart) a mezi Stříbřinkou a Šedým.

anid
22.08.2015 5 z 5

Doménika.
Nejsou přeložené. Kromě této série jsou ještě další 3 série, myslím že taky po 6 dílech. Plus spousta mangech ( to slovo neumím skloňovat :))

Doménika
19.08.2015 5 z 5

Knížka je to suprová. Mám oba díly, ale podle toho, co je na obaluze zadu, tak byměla mít pokračování a patří do 6-ti dílné série... To ty knížky nejsou napsané nebo nejsou přeložené? Nemůžu je najít. :(

kacucna
23.06.2015 5 z 5

Hezké ale první díl byl přece jenom hezčí ...

vodopad152
03.01.2015 4 z 5

Kniha se mi velmi líbila, ale Divoké kočky 1. díl byl podle mě lepší.

Always a reader
31.10.2014 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Sice jsem jí četla asi před rokem, ale stále si jí skvěle pamatuji. A jestli nebudu mít někdy co číst, určitě si jí přečtu znovu.

Njzy
02.06.2014 5 z 5

Knihu jsem četla velice dávno ale pořád si pamatuji některé úryvky a myslím že je skvělá. :-D

Sheina
22.09.2012 5 z 5

knížku jsem si přečetla ze zvědavosti protože jsem jako mála četla 1 díl
jepěkná líbila jse mi víc jak první díl

kočky

Erin Hunter