Nebezpečná stezka

Nebezpečná stezka https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/386126/bmid_nebezpecna-stezka-cYa-386126.jpg 5 81 9

Stínový klan si vybral za svého nového vůdce Drápa a vše nasvědčuje tomu, že se tento kočičí válečník chce pomstít klanu Hromových. Do lesa navíc proniká tajemná hrozba zvenčí a Ohnivous už přestává doufat, že se Hromovému klanu vůbec podaří si znovu naklonit přízeň hvězd…

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

A Dangerous Path , 2004

E-liška2013
28.09.2023 5 z 5

(SPOILER) Bylo to moc pěkný... Ohnivý měsíc se stává velitelem Hromového klanu..

Charloteen
06.12.2022 4 z 5

Tento díl měl ze všech nejvíce těžkou a tragickou atmosféru. U ostatních knih si užijete dobrodružství, tady musíte knihu přetrpět.

Lusa
03.02.2021 5 z 5

Opět od začátku do konce napínavé, čtivé a dojemné.

Knihomolka223
03.01.2021 5 z 5

Skvělé, jako vždy. Jenom mi je opravdu líto Modré Hvězdy. Ale
na Warriors je dobré, že mrtví válečníci se přidají k Hvězdnému klanu, takže Hvězda Ohnivousovi pomáhá dál. Nejvíc jsem si ale oblíbila Ostružínka. Jenom škoda, že mu Ohnivous tolik nevěří. Jinak SUPER.

Frida12
01.09.2020 5 z 5

Hrozně mě štvala Modrá Hvězda, hlavně proto, že jsem si jí v prvních dílech docela oblíbila. Taky mi chyběl Šedý pruh.
Jinak dobrý.

Alena_S
12.08.2020 4 z 5

Paranoidní Modrá hvězda se svými koťátky nastavila laťku šílenství docela vysoko, ale Dráp ji snad ještě překonal. Psi? To vážně? A fakt si myslí, že vlk se nažere (v Hromovém klanu) a koza (on) zůstane celá?
Takže budou opět lítat chlupy, Ohnivous bude opět zachraňovat sedinky všem kočkám okolo a namísto vděku se opět dočká ohraných dilemat ohledně loajality (Můžu tam šlápnout, když to není moje? Nebo zas porušuju zákoník?).
Ale ty překlady jmen už začínají fakt bolet.

musska
24.12.2019 4 z 5

Pátý díl se nějak vlekl, narozdíl od těch ostatních...

Bára2003
06.07.2019 5 z 5

Bylo mi strašně líto Modré Hvězdy :(.
P. S. Těším se na pokračování :D

poly_tygr
13.03.2019 5 z 5

Doporučuji všem, co nevadí občas nelogické jednání a mají rádi napětí

Erin Hunter
americká