Divoké kočky

Divoké kočky https://www.databazeknih.cz/img/books/63_/63054/mid_vzhuru-do-divociny-OKP-63054.jpg 5 249 64

Čtyři klany divokých koček si odedávna dělí území lesa podle zákonů, které stanovili kdysi dávno jejich předkové-válečníci. Kočkám Hromového klanu však nyní hrozí nebezpečí, protože bojovníci ze Stínového klanu jsou den ode dne silnější. Umírá jeden ušlechtilý kočičí válečník za druhým, a za stále záhadnějších okolností... Do toho zmatku a nejistoty přichází obyčejný domácí kocourek Zrzek. Zpočátku se zdá, že mezi ostřílenými kočičími bojovníky nemá šanci, ale pak se ukáže, že se mu vyrovná jen málokdo! Dotisk v r. 2010 (ISBN 978-80-00-01656-6)... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

Into the wild , 2003

Kurama
16.01.2017 5 z 5

Kočičí válečníci je super knížka zdá se mi lepší než zákon smečky.Ale to mě nenutí zákon smečky nečíst.Obě knížky jsou super.

Alfička03
04.01.2017 5 z 5

Tato kniha je velmi populární. Jen mi je líto i mé sestře že Albatros skončil s překladem u druhého dílu :(. Ale filmové studio Alibaba bude natáčet o válečnících film. Moc se na něj těším. Vřele doporučuji.

Werosaurus
26.12.2016 5 z 5

Dokonalá kniha z dětsví.

Trnitátlapka
13.11.2016

Těch knih je hromada, autorky těchto ság pracují pořád. Ale chápu, proč jste si to všichni oblíbili, načež vám můžu říct, že se k nám asi tak před rokem a čtvrt přitoulal jeden zrzavý kocourek, který vyžaduje venčení a slyšel na jméno Blazing heart, nebo taky Ohnivé srdce, či Ohnivous. Vytvořil si slušné teritorium a když bylo jaro, vláčel mě přez něj každý den. (^+^)

Lumine
21.10.2016 5 z 5

Já vím, že jsem dospělá (technicky vzato) a vím, že nejsem cílová skupina, ale wow. Ten příběh mě doopravdy uchvátil a řádky jsem jen hltala.
Příběh Zrzka/Ohniváka/ToSeDozvíte byl naprosto úžasný. Protkaný tajemstvím, přátelstvím, dobrodružstvím, loajalitou a boji. Hromový klan je skvělé místo, kde se příběhy objevují jedna radost. Zamilovala jsem si všechny kočky a musím uznat, že jsem velmi zvědavá na další díl.
Jediné, co mě snad mrzí, že jednu z hlavních dějových linek a zápletku, kterou hlavní hrdina řeší skoro polovinu knihy, si autorka nechala pro další díl. Na druhou stranu... o to to možná bude lepší! Sem s dalším dílem.

Archibald
09.09.2016 5 z 5

Tato kniha je velmi hezká, zajímavá, napínavá a občas smutná. Měl jsem ji přečtenou velmi rychle a moc se těším na pokračování.

veronika3030
10.08.2016

Překrásná knížka,mohla bych ji číst milionkrát a stejně mě nikdy neomrzí.Jinak mám pro vás velmi dobrou zprávu.....začali překládat další díly do češtiny :).Přečetla jsem i 6 dílů zákonů smečky.Jsou od Erin ale nevyrovnají se kočkám ale i tak jsou to nádherne knížky.Rozhodne doporučuji Zákon smečky

Burroso
08.05.2016 5 z 5

Nádherná kniha, neodolal jsem a již jsem objednal prvních šest knih v originále. Teď jen vydržet dva týdny než dorazí. Nemůžu se dočkat, až dostane Dráp nakládačku :)

Dennynda
17.02.2016 5 z 5

Upřímně tyhle knihy by měl někdo konečně přeložit všechny!! Knihy jsem četla obě i komiksy asi 4x a pořád ty knihy miluji :) Jedny z nejlepších knih na světě!!

pavlinka04
24.01.2016 5 z 5

Knížka se mi moc líbila pamatuji si, že sesm ji četla jedním dechem, autor má krásnou fantazii, kočky co mezi sebou válčí mluví a všechno, to není všude, mrzí mě že nejsou více dílů

rarášek
02.11.2015 5 z 5

Miluju tuhle knihu!!!!! Mám moc ráda zvířata a tohle je se mi velmi líbilo. :)

ShiYuAkai
17.09.2015 5 z 5

Úžasná knížka, když jsem ji dočetla začala jsem shánět další dily.

anid
22.08.2015 4 z 5

Knihu jsem četla z důvodu že mně přímo fascinovala kolik lidí (i dospělých) ujíždí právě na Warriors cats (v čestině právě Divoké kočky) a dávají na YT různé jejich animace. Kniha mně kupodivu nezklamala. Kniha pěkně psaná, ale místy uspěchaná(hlavně začátek) Autorky mi teda nedali moc šanci si oblíbit nikoho ze zemřelích koček(SPOILER!!- Ale Tečku jsem si vzládla oblíbit díky YT), takže jsem pro ně netruchlila. Kniha mně nechala v napětí co bude s Drápem.
Štve mě, ale překlad. Prohazování jmen, či nahrazování jich jinými, které ani nezazněli v knize.Na začátku mi bylo nepříjemné i přeložení jmen, ale postupně jsem si zvykla.
Doporučuji i starším.

miky68
22.07.2015 5 z 5

Určitě jedna z nejlepších knih, které jsem četla.. mohla bych ji přečíst 10x a stále by mě bavila:) Nejvíc mě na ní mrzí, že pokračování už nebude:(

kacucna
23.06.2015 5 z 5

Čtivá,originální a fantastická.Tato slova se mi zdají pro tuto knížku nejlepší.Doporučuji pro milovníky koček.

bookemma
15.05.2014 5 z 5

Knihu jsem četla před hodně dlouhou dobou, ale velmi jsem si ji oblíbila, dokonce jsem se k ní několikrát vrátila.

Alma-Nacida
26.02.2014 5 z 5

Moc pěkná, dobrodružná knížka pro děti, doporučuji!

||Chantal
20.12.2013 5 z 5

Vlastně hrozně roztomilá kniha. Kočky jsou úžasní tvorové a v téhle knize jsou ještě úžasnější. Četla jsem to dávno a dokonce mě to v jedno momentě rozbrečelo.

Kerdix
06.03.2013

Tuhle knížku jsem sice četla už dávno ale pořád si na ní pamatuju.Byla to jedna z mála knížek kde jsem se doslova vžila do děje :).

Kelíns
06.12.2012 5 z 5

Toto byla kniha mého dětství. Vzpomínám si, jak strašně se mi líbila a četla jsem ji znovu a znovu. I teď zaujímá v mojí rozšířené knihovničce čestné místo ve předu.