Kočičí rytíř & soumrak démonů

Kočičí rytíř & soumrak démonů https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/483887/bmid_kocici-rytir-a-soumrak-demonu-tPw-483887.jpg 3 11 3

Kočičí rytíř série

Tchajwanská manga tvoří významnou součást současné tchajwanské kultury. Představují umění mladé generace tchajwanských umělců, která dokáže oslovit české teenagery a otevře jim cestu do světa tepajícího životem. Objeví svět, kde démoni hledají starodávný poklad a shromažďují se na malém ostrově chráněném duchy přírody – na Tchaj-wanu. Zvěřinec démonů vycházející z Klasické knihy Hor a moří odráží zvláštnosti moderní společnosti v tomto fantastickém, ale milém příběhu, který byl oceněn několika cenami.... celý text

Mickhesh
10.02.2023 3 z 5

Za mě kresba dobrá, nudný příběh.. 60%

Rowana
03.01.2023 4 z 5

Trochu krvavá jednohubka o honu na démony na jeden večer. Drsný kočičí válečník se potýká nejen s démoními protivníky, ale i s dívkou, kterou má ochraňovat a ona v něm vidí ťuťu ňuňu mazlíka na poňuchňání.

niki-chan
24.04.2022 4 z 5

Zajímavá manga (?), která ukazuje, že kočky mohou být více, než jen domácími mazlíčky a mečem vládnou více než dobře. Příběh o démonech a jejich boji, který přivádí Rysa do lidského světa je pěkně zpracovaný, stejně jako celá kresba. Jediné, co mě trochu rušilo, byl pořádek obrázků, mix manga+komiks v jednom, ale po zorientování se, to šlo hladce.

2021  69%Kočičí rytíř & soumrak démonů
2023  100%Kočičí rytíř a Měsíční bohyně