Kočka, která zmizela ve skříni

Kočka, která zmizela ve skříni https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2486/bmid_kocka-ktera-zmizela-ve-skrini-Tf2-2486.jpg 4 54 7

Kočičí krimi série

Qwill se nastěhuje do starého Gageova sídla a kočky hledají poklad. Nesčetné skříně přetékají veteší odloženou generacemi a zatímco Qwill vyšetřuje hned dvě záhady - údajnou sebevraždu poslední majitelky domu a smrt místního pěstitele brambor - Koko reviduje obsah skříní. Společnými silami v nich pak odhalí kostlivce a osvětlí dávno pohřbené tajemství.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

The Cat Who Went into the Closet , 1993

Česneksmedem
Česneksmedem
23.08.2021 4 z 5

Kniha je o velkém sněhu, o psech co po něm rádi běhají, o požáru v roce 1869, o čtení Robinsona Crusoea a o sebevraždách, které pochopitelně sebevraždami nebyly, ale Koko to ví: Ňou!

Nifredil
Nifredil
24.07.2019 5 z 5

Zatím nejlepší ze všech kočičích krimi. Krásná atmosféra, spousta děje kolem vyšetřování, ale zároveň vše perfektně zasazeno do života v Pickaxu. A vysvětlení všeho k čemu Qwill došel při objasňování vraždy je tentokrát taky perfektně logické. Moc jsem si to užila a tenhle díl můžu jen doporučit.

Zebraz
Zebraz
25.03.2019 5 z 5

Opět po pauze, jsem se vrhla, zpět do světa novináře a jeho koček. A hned první dvě strany mě zas neuvěřitelně vtáhli do děje. Stále obdivuji tuto autorku a škoda že hned sebou nemám další díl.

martiline
martiline
19.10.2017 5 z 5

Jako vždy ... pěkné čtení. Jsou to takové milé oddechovky. :-)

Romžiry
Romžiry
11.07.2017 5 z 5

Velmi pohodové čtení. Doporučuji.

Majdule
Majdule
18.11.2015 4 z 5

Qwill se na zimu odstěhuje ze stodoly, na dálku vyřeší sebevraždu, která pochopitelně sebevraždou nebyla, a v jedné scéně mě rozesměje tak, že se po mě lidi v autobuse divně dívali. Jinak průměr, což je u této autorky záruka dobré zábavy.

anibeni
anibeni
08.03.2015 5 z 5

Další z vynikajících detektivních oddychovek..