Kočka, která mluvila s duchy

od:


KoupitKoupit eknihu

Ve starém venkovském domě plném starožitností se začnou ozývat prapodivné zvuky - vzdechy steny, křik a šramot. Znepokojená majitelka Iris Cobbová volá na pomoc Jima Qwillerana. Starý skeptik si ale dává načas, a když se konečně dostaví, je jeho laskavá bývalá hospodyně vyděšená k smrti. Ale kdo to má na svědomí? Nebo co? Qwilleran nasadí do akce své dvě siamské kočky - ještě že aspoň ty stojí všemi čtyřmi tlapkami pevně na zemi. Protože duchové, které Qwilleran nechtěně vyvolá, se ukážou jako mizerná banda a jen génius Kokova formátu se jim může dostat na kobylku a vyčenichat klíč k vraždě. Kočky jsou totiž stopaři z nejlepších......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/21923/kocka-ktera-mluvila-s-duchy-21923.jpg 4.539
Série:

Kočičí krimi (10.)

Orig. název:

The Cat Who Talked to Ghosts (1990)

Žánr:
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei), MOBA (Moravská bastei)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Přidat komentář
Zebraz
16.11.2017

Zas a znova, prostě bombastycký příběh. A tentokrát bylo přidáno i něco velice humorného. Jednom můžu doporučit, ale od prvního dílu.

Romžiry
11.07.2017

Velmi pohodové čtení. Doporučuji. Začínám si přát supe kočku. :-)

Majdule
05.11.2015

Z mého pohledu jedna z těch, které vyčnívají nad jinak velmi dobrý průměr této série. Výborná detektivka s napínavou zápletkou, zajímavé okolnosti. Výborná odpočinková kniha, která potěší každého milovníka žánru.

anibeni
13.01.2014

Tak jsem se po nějakém čase opět vrátila k pokračování ve čtení této kočičí série a kniha mne ani tentokrát nezklamala - naprosto příjemné pohodové čtení..