Kočičí čáry

Kočičí čáry https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368869/bmid_kocici-cary-BEG-368869.jpg 4 18 3

Od léta stráveného u strýčka Lotka příliš nečekala. Když ale zjistí, že jeho obchůdek s chovatelskými potřebami je plný zvířátek, názor změní. Začne tam trávit čas a svěřovat myškám či koťatům svá tajemství, která by žádnému člověku nikdy neřekla. Jednoho dne se však stane překvapivá věc – zvířátka jí začnou odpovídat! Ukáže se, že mluvení není jediná zvláštní schopnost, kterou ovládají. Je jisté, že tyhle prázdniny budou neobyčejné!... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Catmagic , 2008

Hani77
07.01.2024 3 z 5

Potřebovala jsem knihu o milovníkovi koček do výzvy, a protože toto téma mi moc nesedí, sáhla jsem do dceřiny knihovny. Chápu, že nejsem cílová skupina, proto jsou ty 3 * za dceru, které se příběh taky moc nelíbil. Četla jsem sérii Sedmý smysl, která je taky plná magie, ale ta měla úplně jiné kouzlo. Tady mi ta mluvící zvířata vůbec nesedla. Rozhodně nebudu číst další díly.

Klarkare
20.10.2021 5 z 5

Krásna kniha.

Aileena
27.03.2019 3 z 5

Za mne nevyužitý potenciál dobrého nápadu. Rozčilovalo mne opakování stejných slov v jedné nebo dvou po sobě jdoucích větách a trochu více humoru by také neuškodilo.