Stínadla se bouří

Stínadla se bouří obálka knihy
Mé hodnocení:

Druhý díl volné trilogie napínavých příběhů legendární party Rychlé šípy. Ztracený ježek v kleci je opět nalezen a s ním se rozvíjí série nových dobrodružství. Vontské hnutí ožije a znovu se schyluje k volbě Velkého Vonta. Rychlým šípům se podaří nalézt první Vontskou kroniku a poznají tajemnou historii zrodu Vontů. Ilustroval Jan Fischer. 2.vydání....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/68058/stinadla-se-bouri-rfr-68058.jpg 4.71490

Stínadelská trilogie 2.

Literatura česká, Pro děti a mládež, Příběhy
Vydáno, Puls

Kniha Stínadla se bouří

rodak

Nezapomenutelná klasika a moc se mi nové vydání líbí.

ArwenEvenstar

Tento díl Stínadelské trilogie byl snad ještě napínavější než ten předchozí.

Ajrad1981

Tohle by mohl být jasně nejlepší díl trilogie, kdyby tam pan Foglar býval vymyslel jiné řešení s Bublinou. Za to mu hvězdičku strhávám.

rumund
13.11.2020

Perfektní kniha mého mládí

veronika5179
06.11.2020

(+ SPOILER) Laťka byla prvním dílem postavena hodně vysoko, ale ani druhý díl nezklamal. Dobrodružstvím se to jen hemží a čtenář nemá šanci vydechnout. Foglar nás moc nešetřil - údajná zrada Mirka, jeho dvojník, chudák Bublina, slepý chlapec, bitky a boje, pořád se něco dělo! Mistrovsky jsou popsány nejrůznější boje o moc a postavení, které se přenášejí i do dospělého světa třeba v politice.
Oblíbená postava: Široko :)

Ryšava
26.10.2020

K Rychlík šípům jsem se dostala, až teď v dospělosti. Netušila jsem, že je to trilogie. Znala jsem jen Záhadu hlavolamů. Kniha je skvělá, napínavá a vtipná. Těším se, až tyhle knihy budu číst synovi před spaním =)

ArwenAragorn
19.10.2020

Stejně jako Záhada hlavolamu výborná dobrodružná knížka.

Luigi1
01.10.2020

Jó to byly časy kdy člověk mohl snít a představoval si jak je to krásné se takhle odvázat .Byly zde i rvačky,ale takové,že nemrzačily jako dnešní mládež.Je to smutmé zmizela láska a úcta ke starším osobám.

Honzíkova cesta
Honzíkova cesta