Knížka o uklízení

Knížka o uklízení https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/385714/bmid_knizka-o-uklizeni-OV8-385714.jpg 3 12 6

Úklid vnějšího i vnitřního prostoru, tak by se dal stručně vystihnout obsah velmi milé knížky, jejíž autorka Beth Pennová názorně ukazuje, jak výrazně přispívá pročištění okolí i vlastního nitra k pohodě, k uvolnění a k získání energie. Uklízení totiž není pouhou fyzickou záležitostí a není to ani rychlé jednorázové řešení nepořádku. Úklid vyžaduje vědomou práci s myslí, v podstatě jde o účinnou každodenní praxi, o náš přístup k životu. Využijte praktické rady zkušené autorky a ukliďte si nejen doma, ale ve všech oblastech svého života.... celý text

Literatura naučná
Vydáno: , Beta-Dobrovský

The Little Book of Tidying , 2017

Danafantom
05.11.2023 2 z 5

Jestli potřebujete uklidit, neztrácejte čas čtením této knihy, a běžte uklidit. Je to spíše o time managementu a udělání si v pořádku v hlavě, ale s tím vám asi žádná knížka nepomůže.

Lenuška69
25.12.2022 3 z 5

Docela dobrá knížka pro ty co nevědí jak začít s tříděním a vyřazováním věcí nejen v bytě, ale i sami v sobě. Proloženo citáty slavných osobností, což vítám, protože je sbírám.

Lucie_1986
10.07.2021 2 z 5

Zadny zazrak. Urcite se z meho pohledu nejedna o zadnou prirucku ke spravnemu uklidu. Jedine, co me trochu v knizce zaujalo, bylo pojednani o vhodnem uzpusobeni casoveho harmonogramu. Ale i to je naznaceno spise povrchne.

Zlatinka.Emilly
03.07.2021 5 z 5

Myslím si, že každá knížka, týkající se úklidu, má svému čtenáři co dát. Četla jsem již víc takových a v každé vás osloví něco, co v těch předchozích nebylo, byť by to byla jediná fráze a ta vás postrčí dál, případně ve vás něco zanechá. Mě se líbila uvedená definice nepořádku, je ze slovníku, v knize tedy pouze citovaná. Nepořádek je: Zmatený neutříděný stav, směsice starých nepotřebných věcí. Já si ale myslím, že nepořádek je mnohem víc. Člověk může mít vypulírováno, ale když zásuvky praskají ve švech a to mohou být naplněny krásnými nerozbitými věcmi, tak to je také nepořádek. Když jeden druh má své místo na více místech, když si koupím čtvrtou lahvičku šamponu, přestože již tři mám otevřeny v koupelně (a na svém místě), i tohle je nepořádek. Prostě si myslím, že každá knížka posune dál toho, kdo chce se svým nepořádkem pořádkem něco dělat

LadyCotton
02.07.2021 2 z 5

Taková nemastná neslaná :-( Pokud jste už nějakou tu knihu o bydlení & úklidu četli pravděpodobně vás tato moc nezaujme...

Anna27
11.09.2019 5 z 5

Tahle kniha, ačkoliv je útlá mi dala hodně. Rady a tipy na úklid jsem si hned vyzkoušela. Líbí se mi i odkaz na životní prostředí. Akorát, co nesplním je kupování knih, to si prostě neodpustím. Taky potvrzení toho, že Amerika je opravdu, co se týče spotřeby odpadu i výfukových plynů z aut největším problémem na ŽP. Jako, kdo se zajímá o planetu a nebo i ten, kdo je ve stresu a tuší, že by to mohlo být ve způsobu jeho domácnosti, ať si knihu určitě přečte. :-)

úklid

Autorovy knížky

Beth Penn
americká
2018  65%Knížka o uklízení

Kniha Knížka o uklízení je v