Kouzelnický svět J. K. Rowlingové: Filmová magie 1 - Pozoruhodní lidé a kouzelná místa https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/318819/bmid_kouzelnicky-svet-j-k-rowlingove-fil-lZL-318819.jpg 5 144 29

Prožijte magické filmy z kouzelnického světa J. K. Rowlingové jako nikdy dřív. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak Harry proběhl zdí na nástupišti devět a tři čtvrtě nebo jako je možné, že herec v roli Hagrida vypadal jako poloobr? Stejně jako profesoři v Bradavicích a bystrozoři na KOKUSA, i filmaři mají zvláštní schopnosti a nadání. Tato kniha je plná zajímavých informací a ohromujících fotek z natáčení filmu Fantastická zvířata a kde je najít a všech osmi snímků o Harrym Potterovi. Kromě toho obsahuje také profily všech od Harryho Pottera po Mloka Scamandera. V knize se dozvíte všechna filmařská tajemství o celé produkci filmu: o snílcích, kteří vymysleli, jak by měla vypadat banka vedená skřety, o hercích, kteří přímo na plátně hrají milované kouzelníky a čarodějky, a o členech štábu, díky nimž se kouzla stávají skutečností. Kromě toho zde najdete také bonusové materiály včetně samolepek, snímatelných smrtijedských masek, čísla Jinotaje a mnoha dalších úžasných předmětů. Tato kniha provede mladé čtenáře výjimečným dobrodružstím skrz naskrz kouzelnickým světem.... celý text

Literatura světová , Dobrodružné , Fantasy

Vydáno: , Albatros (ČR)

J.K. Rowling's Wizarding World: Movie Magic Volume One: Extraordinary People and Fascinating Places , 2016

mia.com
10.07.2018 4 z 5

Kniha je moc pěkná pro fanoušky, byla jsem nadšená. Přesto bych ale uvítala kratší popisy všem známých míst a postav a místo toho více neznámých zajímavostí z natáčení.

kaja_scw
27.01.2018 3 z 5

Pro fanoušky Harryho Pottera nebo Fantastických zvířat NEJLEPŠÍ

annamc
03.11.2017 4 z 5

Pro HP fanoušky skvělé:))))))

Kekik
26.06.2017 5 z 5

Zpět ve světě Harryho Pottera.
Nádherná kniha.
Naprosto mě kniha uchvátila.
Sice za hodinku máte přečtenou, ale požitek z ní zůstane dlouho.
Naplněná zajímavými informacemi jak z Fantastických zvířat, tak samozřejmě miláčka HP.

Dela90
24.04.2017 5 z 5

Boží! Jinak se to snad ani nazvat nedá. Ty fotky, ilustrace, doplňky .... prostě za mě naprostá bomba! Miluju HP a tohle bylo to co mi v knihovničce chybělo. Opravdu krásné zpracování a ta obálka, prostě woow! :)

Hasič5
25.02.2017 1 z 5

Fakt úžasný,pro fanoušky Harryho Pottera!!!
Mám tu knížku doma a je úžasná,skvělá
a fakt senza!!!
:-)

justinka
11.02.2017 5 z 5

pro normální lidi to je prostě úžasné.....pro fanoušky HP je to boží..............

Janiss_89
18.01.2017 5 z 5

Nemůžu tomu dát jinak než plný počet. Výborná kniha s některými doplňujícími detaily, které i mě jako věrnému potterhead utekly. Velký plus je obálka knihy a doplňující materiály, ať masky smrtijedů nebo např. pohlednice. A také In Memoriam na konci knihy mě dostal.

ninive
26.12.2016 5 z 5

Opět skvělá doplňková knížka k HP a nově i k Fantastickým zvířatům. Potěší každého fanouška tohoto úžasného světa. :)

Harry Potter pro děti obrazové publikace zajímavosti

Jody Revenson
americká
2015  89%Bestiář Harryho Pottera
2016  90%Kouzelnický svět J. K. Rowlingové: Filmová magie 1 - Pozoruhodní lidé a kouzelná místa
2016  90%Harry Potter: Panoptikum postav
2016  91%Harry Potter: Magická místa z filmů
2017  92%Harry Potter: Rekvizity a artefakty

Kniha Kouzelnický svět J. K. Rowlingové: Filmová magie 1 - Pozoruhodní lidé a kouzelná místa je v