Kouzelnický svět J. K. Rowlingové: Filmová magie

Prožijte magické filmy z kouzelnického světa J. K. Rowlingové jako nikdy předtím. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak dokázal Harry Potter proběhnout zdí na nástupišti devět a tři čtvrtě, nebo jako je možné, že herec v roli Hagrida vypadal jako poloobr? Stejně jako profesoři v Bradavicích a bystrozoři na KOKUSA, i filmaři mají zvláštní schopnosti. Tato kniha je plná zajímavých informací a autentických fotografií z natáčení filmu Fantastická zvířata a kde je najít a všech osmi snímků o Harrym Potterovi. Kromě toho obsahuje také profily všech od Harryho Pottera po Mloka Scamandera....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/318819/kouzelnicky-svet-j-k-rowlingove-fil-lZL-318819.jpg 4.579

Knihy k sérii Harry Potter

Fantasy, Literatura naučná, Umění
Vydáno, Albatros (ČR)

J.K. Rowling's Wizarding World: Movie Magic Volume One: Extraordinary People and Fascinating Places, 2016

Kniha Kouzelnický svět J. K. Rowlingové: Filmová magie

Andynka
26.12.2019

Nečekala jsem od knihy nic světoborného. Většinou doplňkové knihy k filmům jsou predražené a o ničem. Ale tahle se vážně povedla! Tolik rekvizit k filmům, které jsou součástí knihy... to je dokonalost. Dozvěděla jsem se pár zajímavých novinek o natáčení a rozněžňovala jsem se znovu nad návratem do dokonalého HP světa.

vlkove
14.12.2019

Pěkná kniha plná doplňků a krásných fotek. Informace jsou ale strohé, čekala jsem obsáhlejší text.

helusa2
22.06.2019

Mám ráda obě série (HP i FB). Možná bych ocenila i samostatnou knihu k Fantastickým zvířatům, ale autoři se zřejmě obávali nízkého prodeje a vsadili na jistotu - připojili i Harryho. Působilo to na mě trošinku násilně. Ale jak říkám, jsem fanoušek obou ;-)

Ainyska
10.06.2019

Zatím nejlepší doplňková kniha k natáčení Harryho Pottera. Uvidíme co ty další :).

Sarajana
04.05.2019

skvělá kniha pro fanoušky Harryho Pottera, i když tam moc pro mne neznámého nebylo, maličkosti se našli

Nicolka77
28.12.2018

Je sice pravda, že knížka měla víc obrázků než textů.. ale to vůbec nebylo na škodu:)
Pár informací v knížce už jsem věděla, ale něco bylo na víc..hlavně tedy o části fantastických zvířat

Šíša
14.12.2018

Krásná kniha, textu sice méně, ale za to plno obrázků z filmů. Většinu informací už jsem sice věděla, něco jsem se ale dozvěděla až tady :)

Lubisek
28.10.2018

Tahle knížka prostě nemůže chybět ve sbírce každého Potterheada. Nádherně ilustrovaná a zpracovaná.

Harry Potter zajímavosti obrazové publikace pro děti

Jody Revenson
americká