Harry Potter – Velká kniha o kouzelných filmech

Harry Potter – Velká kniha o kouzelných filmech https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391389/mid_harry-potter-velka-kniha-o-kouzelny-g7w-391389.png 5 31 8

Filmová série o Harrym Potterovi se stala jednou z nejoblíbenějších a nejúspěšnějších na světě. Tato kniha je vizuální kronikou práce umělců a filmařů, kteří v osmi potterovských filmech přeměnili magii v realitu. Stovky a stovky úžasných uměleckých děl, od produkčních maleb a konceptů až po skici a grafiku, umožňují fanouškům volný přístup ke kreativnímu procesu, díky němuž svět kouzel ožil na filmovém plátně.... celý text

vlkove
15.03.2023 5 z 5

Krásná kniha plná nostalgie.

vlckovka
03.02.2022 5 z 5

O fotografických filmových knihách mívám většinou předsudky, protože vím, že vznikají hlavně aby "vyždímaly" co nejvíce peněz z fanoušků. Tady to asi nebude jinak. Co se ale zásadně liší je kvalita provedení. Není to jen jedna z dalších, je to kniha s velkým K. Pokud jste fanouškem Harryho Pottera, tady si rozhodně přijdete na své. Ilustrace jsou úchvatné, a některé pro mě byly zcela nové. Kniha je logicky řazena, a bavila mě od začátku do konce. Prohlížení samozřejmě pravidelně opakuji. Je totiž velice krásná, a najdete v ní i takové věci, které ve filmu neuvidíte. Doporučuji.

denydean
17.01.2022 5 z 5

Velkolepé !!!

Luigi1
17.11.2020 5 z 5

Jsem rád,že jsem mohl tuto knihu přečíst a dozvědět se něco ze zákulisí.

DanulkaHP
24.01.2020 5 z 5

Moc se mi kniha líbila, dozvěděla jsem se spoustu nového.

VAnna
31.03.2019 5 z 5

Skvělé nahlédnutí do zákulisí. :)

LadyCharlene
15.01.2019 4 z 5

Kniha o mém oblíbeném místě, kouzelném světě Harryho Pottera. Díky této obrovské knize můžeme nahlédnout do zákulisí nejslavnější série, na které vyrostla celá generace dětí. Kniha je pěkně rozdělená, nádherné obrázky a skici nás provedou bradavickými chodbami, ministerstvem kouzel, nastíní nám různé filmové scény a ukážou bradavickou módu. Nejromantičtější obrázek byl zrejmě Hermionin portrét z Prince dvojí krve, než poslala vyčarované ptáčky na Rona, konečně jsme také viděli oslavu úmrtí Skorobezhlavého Nicka z Tajemné komnaty, mimochodem má nejoblíbenější kapitola. A Harrymu s žábrami to skutečně sekne. Tak si pusťte soundtrack a ponořte se do kouzelného světa J. K. Rowling. Jediné, co by se dalo knize vytknout je její velikost a hmotnost a možná moc stručné popisky. :D

Korsika
05.01.2019 5 z 5

Pro milovníky uměleckých profesí a lidi, kteří dokážou ocenit a vidět hloubku práce jiných. Kniha nám představuje nejen další střípky ze světa Harryho Pottera, ale poprvé nám skutečně ukazuje, jaké ohromné množství práce bylo na filmech odvedeno. Krásné zpracování.
A přidávám si jí do ČTENÁŘSKÉ VÝZVY 2019 - Kniha, která má v názvu slovo kniha.