Fantastická zvířata a kde je najít

Alespoň jeden výtisk knihy Fantastická zvířata a kde je najít vlastní téměř každá kouzelnická domácnost v celé zemi. Nyní, po omezenou dobu, mají i mudlové příležitost zjistit, kde žije pětinoh, čím se živí kluběnka a proč není dobrý nápad nechávat za dveřmi mléko pro bodloše. Tentokrát s novou obálkou i novými ilustracemi.

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/337120/fantasticka-zvirata-a-kde-je-najit-w8j-337120.jpg 3.91600

Knihy k sérii Harry Potter

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros (ČR)

Fantastic Beasts & Where To Find Them (2001)

Kniha Fantastická zvířata a kde je najít

katushah

Moc hezká knížka, na chvíli příjemně zabaví. Mohla by být více propracovaná s více popisky a obrázky.

oblakaknih

Tohle je něco neuvěřitelného!
Obdivuju autorku. Dokázala vytvořit tak kouzelný svět!
Kniha je nádherně zpracovaná, úžasně napsaná a doplněná nádhernými ilustracemi.
Už teď se těším, až ji budu číst znova.

zorrie_

Milá knížka s úžasnými ilustracemi. Ale přišlo mi to takové strohé, nezáživné. Myslím, že komentáře některého žáka či Brumbála - jako u Bajek barda Beedleho, by knihu krásně oživily.

DK197

Milé, ale bylo toho málo - obzvlášť na učebnici. :-) Více zvířat, více popisků od Harryho a Rona. Pak bych to určitě stálo i za koupi. :-) Takhle stačí knihovna, pokud netrváte na kompletní sadě čarodějných knih. :-)

PS: Bajky ale byly boží! :-)

Veríňák

Užila jsem si to. Kéž by takových učebnic bylo víc :)

Michalka98

Tomu říkám pořádná učebnice :)

eliska2126

No, je to vážně učebnice. Příběhová hodnota žádná, takže za mě spíš jen taková kniha pro zajímavost. Musím ale ocenit krásné ilustrace a zpracování knihy jako takové. A jako ta obálka?

Konfu97

Vždycky jsem chtěla vlastnit krásný a propracovaný "bestiář". :) A dočkala jsem se :D