Fantastická zvířata a kde je najít

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Alespoň jeden výtisk knihy Fantastická zvířata a kde je najít vlastní téměř každá kouzelnická domácnost v celé zemi. Nyní, po omezenou dobu, mají i mudlové příležitost zjistit, kde žije pětinoh, čím se živí kluběnka a proč není dobrý nápad nechávat za dveřmi mléko pro bodloše. Fantastická zvířata a kde je najít je učebnice zmiňovaná v sáze J. K. Rowlingové o Harrym Potterovi. Jejím fiktivním autorem je pan Mlok Scamander. Kniha pojednává o fantastických zvířatech kolem světa....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/20_/202762/fantasticka-zvirata-a-kde-je-najit-dKo-202762.jpg 3.91586
Série:

Knihy k sérii Harry Potter

Žánr:
Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros (ČR)
Orig. název:

Fantastic Beasts & Where To Find Them (2001)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (201)

Kniha Fantastická zvířata a kde je najít

Přidat komentář
DK197
23. května

Milé, ale bylo toho málo - obzvlášť na učebnici. :-) Více zvířat, více popisků od Harryho a Rona. Pak bych to určitě stálo i za koupi. :-) Takhle stačí knihovna, pokud netrváte na kompletní sadě čarodějných knih. :-)

PS: Bajky ale byly boží! :-)

Veríňák
21. května

Užila jsem si to. Kéž by takových učebnic bylo víc :)

Michalka98
11. dubna

Tomu říkám pořádná učebnice :)

eliska2126
31. března

No, je to vážně učebnice. Příběhová hodnota žádná, takže za mě spíš jen taková kniha pro zajímavost. Musím ale ocenit krásné ilustrace a zpracování knihy jako takové. A jako ta obálka?

Konfu97
03. března

Vždycky jsem chtěla vlastnit krásný a propracovaný "bestiář". :) A dočkala jsem se :D

Ronnie68
01. března

Podle mě bych řekla taková encyklopedie zvířat, která jsou známá jen pro kouzelnický svět ... jako četba na odreagování je perfektní ...

BarbKubi
01. března

Kniha vyloženě pro skalní fanoušky Harryho Pottera. Zvířata jsou tam hezky popsána ale u prvního tolik opévovaného vydání jsem čekala více popisků "psaných" rukou Harryho. Ale určitě stojí za přečtení.

Monika_cz
28. února

Příjemná kniha, rychle se čte, ale nebylo to úplně top počtení. Velice stručné popisy, byly mnohdy opravdu velice stručné, takže jsem si pak zvířata nedokázala dost dobře představit a už jsem četla o dalším. Ocenila bych u každého obrázek :-)