Fantastická zvířata a kde je najít

Fantastická zvířata a kde je najít https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11468/bmid_fantasticka-zvirata-a-kde-je-najit-rVG-11468.jpg 4 2393 289

Alespoň jeden výtisk knihy Fantastická zvířata a kde je najít vlastní téměř každá kouzelnická domácnost v celé zemi. Nyní, po omezenou dobu, mají i mudlové příležitost zjistit, kde žije pětinoh, čím se živí kluběnka a proč není dobrý nápad nechávat za dveřmi mléko pro bodloše. „Výtěžek z prodeje této knihy je věnován nadaci Comic Relief, což znamená, že srpce a svrčky, které za ni zaplatíte, dokážou kouzla, jakých není schopen žádný čaroděj. Máte-li pocit, že to není dostatečně dobrý důvod k tomu, abyste se rozloučili se svými penězi, mohu jen doufat, že až kolem vás půjde nějaký kouzelník v okamžiku, kdy na vás zaútočí mantichora, bude ochotnější než vy.“ Albus Brumbál... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Fantastic Beasts & Where To Find Them , 2001

oblakaknih
10.06.2019 5 z 5

Tohle je něco neuvěřitelného!
Obdivuju autorku. Dokázala vytvořit tak kouzelný svět!
Kniha je nádherně zpracovaná, úžasně napsaná a doplněná nádhernými ilustracemi.
Už teď se těším, až ji budu číst znova.

zorrie_
09.06.2019 3 z 5

Milá knížka s úžasnými ilustracemi. Ale přišlo mi to takové strohé, nezáživné. Myslím, že komentáře některého žáka či Brumbála - jako u Bajek barda Beedleho, by knihu krásně oživily.

DK197
23.05.2019 3 z 5

Milé, ale bylo toho málo - obzvlášť na učebnici. :-) Více zvířat, více popisků od Harryho a Rona. Pak bych to určitě stálo i za koupi. :-) Takhle stačí knihovna, pokud netrváte na kompletní sadě čarodějných knih. :-)

PS: Bajky ale byly boží! :-)

Veríňák
21.05.2019

Užila jsem si to. Kéž by takových učebnic bylo víc :)

Michalka98
11.04.2019 5 z 5

Tomu říkám pořádná učebnice :)

eliska2126
31.03.2019 4 z 5

No, je to vážně učebnice. Příběhová hodnota žádná, takže za mě spíš jen taková kniha pro zajímavost. Musím ale ocenit krásné ilustrace a zpracování knihy jako takové. A jako ta obálka?

Konfu97
03.03.2019 5 z 5

Vždycky jsem chtěla vlastnit krásný a propracovaný "bestiář". :) A dočkala jsem se :D

Ronnie68
01.03.2019 5 z 5

Podle mě bych řekla taková encyklopedie zvířat, která jsou známá jen pro kouzelnický svět ... jako četba na odreagování je perfektní ...

BarbKubi
01.03.2019 4 z 5

Kniha vyloženě pro skalní fanoušky Harryho Pottera. Zvířata jsou tam hezky popsána ale u prvního tolik opévovaného vydání jsem čekala více popisků "psaných" rukou Harryho. Ale určitě stojí za přečtení.

Monika_cz
28.02.2019 4 z 5

Příjemná kniha, rychle se čte, ale nebylo to úplně top počtení. Velice stručné popisy, byly mnohdy opravdu velice stručné, takže jsem si pak zvířata nedokázala dost dobře představit a už jsem četla o dalším. Ocenila bych u každého obrázek :-)

hefaistoss
27.02.2019 5 z 5

Čítal som to keď som mal myslím 14 rokov, mám prvé vydanie. Dávam plné hodnocení pretože je to kniha určená deťom a hodnotil som to ako dieťa a viem, že sa mi to veľmi páčilo. Rozhodne doporučujem.

Lady.Lucrezia
22.01.2019 5 z 5

Mám vydání z roku 2002 a dodnes mi přijde skvělé. Fascinují mě hlavně poznámky načmárané perem u textu. Viděla jsem i novější vydání, ale nezaujalo.

Dakarianna
14.01.2019 4 z 5

Po všech těch letech bylo hrozně pěkné si připomenout všechny ty kreaturky, které se knížkami mihly. Žádným extra vtipem to ovšem nesrší, je to záležitost pro skalní fanoušky.

nakavusterezou
09.01.2019 3 z 5

Nádherné ilustrace, které celou knihu okouzlí a očaruje. Některá zvířata jsou opravdu promyšlená a popisky k nim jsou povedené, jiná jsou podobná těm našim mudlovským zvířatům :)

LucillaPeters
06.01.2019 3 z 5

Stejně jako u Famfrpálu v průběhu věků je tohle samo o sobě jen "učebnice", i když psaná populární formou, ale pro fanoušky (nejen nove filmove série) je to milý návrat do světa HP a doplnění sbírky.

smajiska
03.01.2019

Četla jsem v čestině a čekala jsem víc.... Jen seznam zvířat, žádný příběh. Samozřejmě popis dobrý, má to nápad atd, ale chyběl mi tam ten příběh, děj...

Adellll
30.12.2018 3 z 5

Příjemná knížka, ale myslím že Bajky a Famfrpál byly lepší:D.

Lubisek
24.12.2018 5 z 5

Jako obrovský fanoušek Harryho Pottera je pro mě naprostou nutností vlastnit tuhle knížku. Je dokonale rozdělena do jednotlivých úseků. Obzvláště se mi líbí úvod, ve kterém se dozvídáme o tom kdo, nebo co je vlastně zvíře. Hlavním obsahem knížky jsou samozřejmě zvířata od A do Z obsahující celkem 81 zvířat. V hlavních knihách celé ságy některá byla zmíněna, ovšem zde je máme abecedně krásně zařazeny a jsou zde vypsány jejich základní vlastnosti. Konečně jsem v nejlepším obraze. :)

roman9276
11.12.2018 5 z 5

Fantastická zvířata je absolutní must have pro každýho potterheada!! Nádherný ilustrace doplněný povídáním o kouzelných zvířatech. Naprostá pecka!

Tevik
09.12.2018 4 z 5

Tuto knihu jsem koupila dceři na vánoce a při balení jsem se do ní začetla. Moc pěkná kniha.

Harry Potter

Kniha Fantastická zvířata a kde je najít je v

Přečtených3 767x
Knihotéce1 338x