Fantastická zvířata a kde je najít

Fantastická zvířata a kde je najít https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/11468/bmid_fantasticka-zvirata-a-kde-je-najit-rVG-11468.jpg 4 2391 288

Alespoň jeden výtisk knihy Fantastická zvířata a kde je najít vlastní téměř každá kouzelnická domácnost v celé zemi. Nyní, po omezenou dobu, mají i mudlové příležitost zjistit, kde žije pětinoh, čím se živí kluběnka a proč není dobrý nápad nechávat za dveřmi mléko pro bodloše. „Výtěžek z prodeje této knihy je věnován nadaci Comic Relief, což znamená, že srpce a svrčky, které za ni zaplatíte, dokážou kouzla, jakých není schopen žádný čaroděj. Máte-li pocit, že to není dostatečně dobrý důvod k tomu, abyste se rozloučili se svými penězi, mohu jen doufat, že až kolem vás půjde nějaký kouzelník v okamžiku, kdy na vás zaútočí mantichora, bude ochotnější než vy.“ Albus Brumbál... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , Albatros (ČR)

Fantastic Beasts & Where To Find Them , 2001

h.belaiova
12.02.2021 5 z 5

Krásná doplňující knížka ze světa Harryho Pottera. Knížka se mi moc líbila jen by tam mohl být u každého zvířete namalován jeho obrázek.

jana1976
10.02.2021 4 z 5

Super kniha!! Upozornění pro ty kdo nečetl nebo neviděl Harryho: nepochopí výpisky, popisy zvířat mu nic neřeknou....

Usire
26.01.2021 4 z 5

Je to takový bestiář ze světa HP. Trochu jsem očekával více, protože Famfrpál v průběhu věků mi přišel o dost lepší.

Natyna3
18.01.2021 5 z 5

Stručné, zajímavé, vtipné. Nutnost pro všechny kouzelníky i věčné čekatele na dopis z Bradavic.

kolacky
15.01.2021 4 z 5

Jenom technická poznámka, zvířata se NEPĚSTUJÍ, ale CHOVAJÍ.
Vypěstovat si můžeme pšenku, jahody nebo chmel.

Rainbow_Owl
15.01.2021 5 z 5

Milá knižka v podobe učebnice z Rokfortu v špeciálnom vydaní pre mukolov. Nesmie chýbať žiadnemu fanúšikovi HP v knižnici.

Márv1990
13.01.2021 4 z 5

Kniha mě bavila. Stručný a zajímavý popis všech tvorů. Určitě stojí za přečtení.

VeruMalfoy
05.01.2021 5 z 5

Knížka mě bavila stejně jako Famfrpál v průběhu věků, i když ten mám asi přece jen raději. Dozvěděla jsem se o spoustě kouzelných zvířatech a i o tom, proč jsou třeba i vodní lidé brání jako zvířata. Mé první vydání knížky je doplněno o vtipné komentáře Harryho, Rona a Hermiony.

Selve
04.01.2021 5 z 5

I když to není příběhová kniha jako taková, musel jsem si jí pořidit. Krásně ilustrovaná a skvělý popis zvířat ;)

vlkove
03.01.2021 5 z 5

Četla jsem tuto knihu již podruhé a musím říct, že ilustrace z nového vydání jsou úplně jiným rozměrem. Je to krása.

barbora5337
30.12.2020 5 z 5

Navzdory obávám, ze mě tato kniha bavit nebude, mě velice bavila. Všechny zvířata jsem si představovala ve své fantazii a přemýšlela, které zvíře bych chtěla vlastnit.
Obohatila jsem si znalosti o např: Baziliškovi, Trollech... a seznámila se se spoustou záhadných a krásných zvířat ze světa kouzelníků. Krásné doplňkové čtení k příběhu HP.

Kniha je navíc plna krásných kreseb.

vojta888
18.12.2020 4 z 5

Skvělá kniha, ta Rowlingová má ale fantazii ,ale i ilustrace byly skvělé.

adelka7079
29.11.2020 5 z 5

Není to neskutečný? Ze nám Joanne k dokonale vykreslenému světu HP dala možnost nahlédnout i do učebnic? Moje potterheadské srdce plesá!

annes
23.11.2020 5 z 5

Super, docela jsem se zasmála a asi podřídíme do domácí knihovny. Ty ilustrace bych si ráda vymalovala:-)

lily_maleckova
11.11.2020 5 z 5

Boží kniha, skvělé ilustrace ❤️ pro mě hodně zajímavé a myslím, že pro fanoušky kouzelnického světa nutnost ????????????

Cress
18.10.2020 4 z 5

Samotný obsah není na 4*, ale ty ilustrace jsou boží, takže moc moc doporučuju investovat do ilustrovaného vydání.

Ayna
25.09.2020 4 z 5

Celkem užitečný encyklopedický doplněk k příběhům ze světa Harryho Pottera, s pěknými ilustracemi. Co mě rozčiluje, je, že veškerá zvířena zůstala abecedně řazena podle původních anglických názvů, takže když znáte jen ten český a chcete něco najít, pěkně si zalistujete, protože je to pod úplně jiným písmenem.

Niky Coffee
23.09.2020 2 z 5

Pokud se mi líbí jakákoli sága, vždycky ocením doprovodnou literaturu, je to takova příjemná třešnička na dortu. Líbil se mi i film Fantastická zvířata, Scamander byl úžasný. Kdybych žila v HP světě, chtěla bych se věnovat péči o kouzelné tvory, žádné nudné dokola "chtěl bych být bystrozor nebo prodejce hůlek". Líbily se mi vpisky v knize, bylo to oživení, ocenila bych jich klidně víc.

barbora5058
28.08.2020 5 z 5

Knížku jsem přečetla po Fantastických zvířatech a kde je najít - původní scénář. Je to krásné doplnění celého příběhu Mloka i HP. Velice vydařený začátek knihy, krásné ilustrace.

Pejuška
22.08.2020 4 z 5

Kniha ve vás vyvolá silnou touhu po fantazii, která se rozběhne na plné obrátky všemi směry. Představivosti se meze nekladou, a navíc, pro nás nejsou zvířátka vůbec cizí. Ať už jsme se s nimi setkali v knihách o HP, tak i v našem reálném světě existují, stačí se jen zamyslet a krapet povznést.

Harry Potter

Kniha Fantastická zvířata a kde je najít je v

Přečtených3 763x
Knihotéce1 334x