Famfrpál v průběhu věků

Pro všechny, kdo mají rádi Harryho a fandí mu v jeho famfrpálových kláních za Nebelvír! Reprint příručky získané přímo z bradavické knihovny při Škole čar a kouzel vás seznámí s vývojem létajících košťat, poučíte se, jaké hry se s košťaty hrály ve starověku, jak se objevila Zlatonka, jakými proměnami prošel famfrpál od 14. století a jak vypadá dnes, seznámíte se s významnými famfrpálovými týmy ve Velké Británii a v Irsku. Uvádí ji předmluva ředitele bradavické školy Albuse Brumbála a najdete v ní i reprodukci výpůjčního lístku z bradavické knihovny. Autorem této příručky je expert na slovo vzatý, kromě ní napsal např. knížky Lítá jako šílenec, Potlouky v akci či Studie o strategii obrany při famfrpálu. Jeho příručku vysoce oceňuje jak Albus Brumbál, tak Batylda Bagshotová (autorka Dějin čar a kouzel), ale i Zlatoslav Lockhart a další významné osobnosti kouzelnického světa....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/11469/famfrpal-v-prubehu-veku-1qg-11469.jpg 3.81221

Knihy k sérii Harry Potter

Quidditch Through the Ages (1999)

Literatura světová, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Albatros (ČR)

Kniha Famfrpál v průběhu věků

PhoebePollard
včera

Hezká doplňující kniha. Člověk se dozví leccos nového a pro fanoušky HP ideální. Ti, kteří však původní sérii nefandí, nemají důvod si ji pořizovat. Překvapivě :D

Petkona

Dobrá doplňující knížka k sérii o Harry Potterovi pro toho kdo se chtěl dozvědět víc o fmmfrpálu a je udivující kolik věcí je tam o famfrpálu napsaných. Doporučuju pro pšechny kdo milují HP.

BarbKubi

Kniha z řady přibližující nám fantastický svět Harryho Pottera. Určitě stojí za přečtení, velmi se mi líbil vznik a průběh vývoje této kouzelnické hry ale opět pouze pro skalní fanoušky, ostatní čtenáři z tohoto díla nebudou mít takový požitek.

Ronny97

Doplňková kniha k sérii knih o Harry Potterovi, popisující famfrpál. Obdivuju neskutečnou představivost autorky. Kniha je opravdu velmi dobře propracovaná :)

Disinka

Tak tato kniha me hodne bavila :-) mam rada svet Harryho Pottera a kdyz jsem poprve videla film a Famrpal tak me zajimalo jaka jsou pravidla - a ejhle o par let pozdeji jsem se dockala a mohla si to precist :-D
Jen skoda ze to opravdu neexistuje, asi by me to bavilo vic nez fotbal, ktery je u meho pritele a synka sport No. 1

LucillaPeters

Záležitost asi především pro skalní fanoušky, sama o sobě je to jen naučná kniha, psaná populární formou, ale pro nás, fanoušky, je to doplnění sbírky, rozšíření znalostí a milý návrat do světa HP.

Lubisek
25.12.2018

Kniha je dělaná pro všechny fanatiky Harryho Pottera. Famfrpál prostě neodmyslitelně k Harrymu patří, a tak je super se o něm dozvědět něco více. Knížka je opět fantasticky ilustrovaná a velmi přehledně rozdělena do kapitol (dle mého názoru lépe, než je tomu u Fantastických zvířat a kde je najít). Sečteno, podtrženo, parádní knížka, i když z bradavické knihovny za mě jednoznačně vedou Bajky barda Beedleho. :)

anna2328
16.11.2018

Nejslabší z Bradavické knihovny, přesto stojí za přečtení. Doporučuji zejména milovníkům faktografické sportovní literatury.