Bajky Barda Beedleho

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sbírka pěti kouzelnických pohádek spjatých se slavnou sérií příběhů čarodějnického učně Harryho Pottera. Který správný kouzelník by je neznal? Prastaré pohádky, které pro kouzelnou společnost sesbíral a uspořádal bard Beedle. Pohádky, které jsou každému kouzelnickému dítěti čteny na dobrou noc. Pohádky, které Hermioně odkázal Albus Brumbál. A také pohádky, které si Harry Potter málem přečetl příliš pozdě – právě v nich totiž objevil důležitou informaci, která mu nakonec zachránila život v boji tváří v tvář nejstrašnějšímu černokněžníkovi všech dob – lordu Voldemortovi....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/361/bajky-barda-beedleho-sJ9-361.jpg 4.23565
Série:

Knihy k sérii Harry Potter

Žánr:
Fantasy, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Albatros (ČR)
Orig. název:

The Tales of Beedle the Bard (2008)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (463)

Kniha Bajky Barda Beedleho

Přidat komentář
Janii90
03. června

Odpočinková četba

Risris
29. května

Kniha se mi doopravdy líbila, příběhy byly napínavý, ilustrace byly krásné.

Gustik5
27. května

Bajky jsou rozšířením Harryho Pottera, které se mi zdá poněkud samoúčelné. Jediná povídka, která se mi opravdu líbila, je ta o třech bratřích, kterážto je ostatně velmi důležitá pro děj sedmého HP. Co mě ale celkem potěšilo, byly sondy do kouzelnického světa, tedy doslovy z pera Albuse Brumbála ke každé povídce, tedy bajce.

PhoebePollard
18. května

Hezké rozšíření. Pohádky jsou sice, alespoň co se závěrečného poučení týká, podobné klasickým mudlovským příběhům, ale jinak opravdu hezké.

Byxy123
05. května

Pěkné rozšíření světa Harryho Pottera. Ne všechny bajky se staly mými oblíbenými, ale nemám ani nic proti nim. Líbí se mi poznámky Albuse Brumbála, které příběhy zpestřují a přidávají jim nový rozměr. :)

oblakaknih
04. května

Tady není o čem.
Bajky Barda Beedleho jsou prostě kouzelné!
Četla jsem je prvně a (i když je to docela ohrané) mojí nejoblíbenější je ta o třech bratrech.
Četlo se to samo, komentáře Albuse Brumbála byly zajímavé a vzdělávací. Jednoduše jsem si to užila.
A ty ilustrace! Jedna z nejkrásnějších knih v mé knihovně.

Kika28
04. května

Krásná knížka, která nesměla chybět v mojí knihovničce. Ale poznámka Albuse Brumbála Čaroděj a skákající hrnec mě moc nebavila. V knížce jsou strašně krásné ilustrace. Knížce dávám čtyři a půl hvězdičky z pěti.

DiLay
24. dubna

Skvělé pohádky. Nejvíce se mi samozřejmě líbila ta o třech bratrech a o fontáně. Miluji svět Harryho Pottera takže tato utlá kniha pro mě byla povinností.