Bajky Barda Beedleho

Sbírka pěti kouzelnických pohádek spjatých se slavnou sérií příběhů čarodějnického učně Harryho Pottera. Který správný kouzelník by je neznal? Prastaré pohádky, které pro kouzelnou společnost sesbíral a uspořádal bard Beedle. Pohádky, které jsou každému kouzelnickému dítěti čteny na dobrou noc. Pohádky, které Hermioně odkázal Albus Brumbál. A také pohádky, které si Harry Potter málem přečetl příliš pozdě – právě v nich totiž objevil důležitou informaci, která mu nakonec zachránila život v boji tváří v tvář nejstrašnějšímu černokněžníkovi všech dob – lordu Voldemortovi....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/361/bajky-barda-beedleho-361.jpg 4.23545

Knihy k sérii Harry Potter

The Tales of Beedle the Bard (2008)

Fantasy, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Albatros (ČR)

Kniha Bajky Barda Beedleho

PhoebePollard
včera

Hezké rozšíření. Pohádky jsou sice, alespoň co se závěrečného poučení týká, podobné klasickým mudlovským příběhům, ale jinak opravdu hezké.

Byxy123

Pěkné rozšíření světa Harryho Pottera. Ne všechny bajky se staly mými oblíbenými, ale nemám ani nic proti nim. Líbí se mi poznámky Albuse Brumbála, které příběhy zpestřují a přidávají jim nový rozměr. :)

oblakaknih

Tady není o čem.
Bajky Barda Beedleho jsou prostě kouzelné!
Četla jsem je prvně a (i když je to docela ohrané) mojí nejoblíbenější je ta o třech bratrech.
Četlo se to samo, komentáře Albuse Brumbála byly zajímavé a vzdělávací. Jednoduše jsem si to užila.
A ty ilustrace! Jedna z nejkrásnějších knih v mé knihovně.

Kika28

Krásná knížka, která nesměla chybět v mojí knihovničce. Ale poznámka Albuse Brumbála Čaroděj a skákající hrnec mě moc nebavila. V knížce jsou strašně krásné ilustrace. Knížce dávám čtyři a půl hvězdičky z pěti.

DiLay

Skvělé pohádky. Nejvíce se mi samozřejmě líbila ta o třech bratrech a o fontáně. Miluji svět Harryho Pottera takže tato utlá kniha pro mě byla povinností.

eliska2126

Tahle sbírka pohádek je naprosto kouzelná. Nejvíc se mi líbí povídka o třech bratrech, kterou určitě všichni známe z filmu. Je to doplněno o krásné ilustrace. Knihu jsem měla přečtenou asi za hodinu, protože povídky jsou krátké a čtivé.

Hania932

Tohle je strašně hezká knížka. Pohádky mě strašně bavily. Byly hezké a zajímavé. A ilustrace? Ty jsou naprosto dokonalé. Celkově je kniha je hodně dobrá a pro milovníky HP je tohle povinnost si tohle přečíst. K tomuhle se určitě znovu vrátím.

MaggieR

Tak milujem Harryho Pottera, že hoc aké rozšírenie príbehu je pre mňa krásne. Je to celé moje detstvo a takto sa doň môžem stále vracať.