Kniha s objektivem: Naše města včera a dnes

Kniha s objektivem: Naše města včera a dnes https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399372/bmid_kniha-s-objektivem-nase-mesta-vcera-4p6-399372.jpg 5 3 2

Otáčejte magickými sklíčky tříbarevného objektivu a pozorujte města současnosti a minulosti! Všechna velká města a hlavní města jsou plná památek, které se v průběhu času staly skutečnými symboly známými po celém světě: Koloseum v Římě, Eiffelova věž v Paříži, Socha svobody v New Yorku a mnoho dalších. Jak ale vypadala krajina před stavbou těchto ikon? A jak byly navrženy a postaveny? Skrze sklíčka tříbarevného objektivu objevte mapu měst, určete polohu památek a zjistěte, jak se měnilo panoráma těchto slavných míst v čase a historii.... celý text

vladka321
vladka321
27.01.2020 5 z 5

Nádherná, zajímavá až famózní kniha. Koupila jsem vnukovi k narozeninám a byli jsme nadšeni všichni. Pěkně zpracované s kaleidoskopem, který vám zprostředkuje cestu časem a to takovým způsobem, že z nadšení nevyjdete. Všem vřele doporučuji.

Jajibloguje
Jajibloguje
10.06.2019 5 z 5

Ooooch, aaaa, oooo, vaaaau. To je prvé, čo počujem od každého, komu ukazujem knihu Naše města včera a dnes.

Predstavujem vám knihu s objektívom❗ Osobne som sa k tomuto formátu náučnej literatúry zatúlala náhodou a som v tom úplný laik, ale veľmi sa mi páči prevedeni, ktoré nám toho povie veľa o najznámejších miestach a pamiatkach.

Ak sa pozriete cez červený objektív, vidíte, ako vyzerali pamiatky a mestá v minulosti. Ak cez zelený, vidíte, ako vyzerajú dnes. No a modrý objektív odhaľuje schému mesta s tými najlepšími možnosťami na obdivovanie.

Prítomnosť modrého objektívu som pochopila zo všetkých najmenej a cez neho som sa pozrela možno 2x. Pre mňa veľká zbytočnosť.

Veľké plus ale je, že sa dozvieme niečo viac o tom, na čo sa pozeráme. Napríklad #Koloseum. Dozvieme sa viac o jeho minulosti, o tom, ako funguje táto pamiatka dnes. Trochu si taktiež priblížime mesto, v ktorom sa nachádza.

Hoci kniha vyšla v edícii #Drobek, skutočne zaujala aj nás dospelákov, takže za mňa veľký palec hore ❤️. Škoda, že sa tu nenachádza viac miest a pamiatok, ale tak možno nabudúce.

2019  88%V lese plném zvuků
2019  90%Na savaně plné zvuků
2019  100%Kniha s objektivem: Naše města včera a dnes
2017  100%Postav si svou lokomotivu 3D

Kniha Kniha s objektivem: Naše města včera a dnes je v