Kniha rozpočtů a kuchařských předpisů

Popis knihy zde zatím bohužel není.

https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272163/kniha-rozpoctu-a-kucharskych-predpi-cpz-272163.jpg 53
Kuchařky
Vydáno, Česká (Československá) grafická unie

Kniha Kniha rozpočtů a kuchařských předpisů

Radka1911
10.04.2019

Ještě dnes do ní občas nakouknu, a je to krásný návrat do minulosti.

Samira
05.04.2014

V knihovně mám původní vydání, je to klasika a krásná kniha zároveň. Kniha je opravdu obsáhlá a najdete v ní všechno nač si jen vzpomenete. Samozřejmě dnes už něco působí humorně, ale to ke knize patří a to co člověk nepoužije jako návod k vaření, protože se to už použít nedá, ho mile zahřeje. Ve všem ostatním souhlasím s Marabu.

Marabu
31.03.2011

Tato kuchařka je myslím opravdu velký klenot, já podle ní vařím již zhruba 25 let ...mám i staré "salátové" vydání, které jsem našel na půdě po babičce :-) .... všem doporučuji, pokud se budete držet pracovních postupů a přísad v daných poměrech, které jsou opravdu "laboratorně" vypilované - nemůžete uvařit nic jiného, než vynikající česká jídla.
Pravdou je, že složením opravdu neodpovídají dietnímu stylu, ale zato si moc pochutnáte, případně uctíte návštěvu.
Dneska se dá sehnat za směšných 250,- Kč, díky obsahu je cena myslím nevyčíslitelná.
Kdo vyzkouší - dá mi jistě za pravdu - přeji všem dobrou chuť !!! :-) Marabu
P.S.: .... pokud autorka píše 2,5 cm čtverečních např. citronové kůry, vězte, že 2cm je málo a 3cm už je hodně - má to chuťově naprosto dokonale vybroušené....

kuchařské recepty

Marie Janků Sandtnerová
česká, 1885 - 1946

všech 16 knih autora

Kniha Kniha rozpočtů a kuchařských předpisů je v