Kniha Moudrosti. Srdce tibetského buddhismu

Kniha Moudrosti. Srdce tibetského buddhismu https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299134/bmid_kniha-moudrosti-srdce-tibetskeho-bu-hKj-299134.jpg 5 5 1

Tato kniha není příručkou ezoterické filosofie. Je spíše vodítkem k modernímu pochopení meditace a transformace. Pomocí Sedmibodového výcviku mysli, tak jak ho vytyčil Atíša, buddhistický mystik z jedenáctého století, nás Kniha moudrosti seznamuje s autentickým zdrojem tibetského buddhismu. Svěžestí a spontaneitou, jež se v soudobých duchovních dílech vyskytují jen vzácně, mění Osho starodávnou moudrost v moderní nástroj duchovní cesty. Nechápejte tuto knihu jako akademický úvod do buddhismu byli byste rozčarovaní. Kniha Moudrosti vám poskytne nový, soudobý pohled na meditaci, pohled, který může transformovat váš život.... celý text

Literatura světová , Duchovní literatura , Literatura naučná

Vydáno: , Fontána (Dobra & Fontána)

The book of Wisdom: The heart of Tibetan Buddhism. Commentaries On Atisha´s Seven Points of Mind Training

Catherine
Catherine
09.07.2017 5 z 5

Zajímavá a velmi čtivá kniha, dala mi pár odpovědí a ještě více otázek :D ale nevím jestli je to co jsem hledala. Uvidíme později až se mi to trošku rozleží. Rozhodně bych si jí přečetla znova takže můžu jen doporučit.

Osho
indická, 1931 - 1990