Kniha andělů

Kniha andělů https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29170/kniha-andelu-29170.jpg 5 7 3

Poselství zářivě krásných světelných bytostí.. Andělé ztělesňují touhu člověka po čistotě a všem božském, jsou úzce spjatí s naším životem, jak o tom svědčí blahořečení a modlitby k andělům nebo zkušenosti z blízkosti smrti. Jejich vzhled zaměstnává naši fantazii. Jsou vznešení, čistí a nadpozemsky krásní, bdí nad našimi sny a našimi činy, posílají nám léčivou energii. Pohybují se mezi nebem a zemí, mezi Bohem a lidmi, zjevují se nám jako starostliví duchovní ochránci, jako průvodci zemřelých, jako nebeští rádci, ale i jako rozhněvané bytosti, které s ohnivým mečem vynášejí soud. Názory na jejich pohlaví se však různí stejně jako to, zda mají andělé skutečně křídla. Zatímco jejich zjevení vyvolávalo v dřívějších dobách bázeň a hrůzu, dnes panuje všeobecná touha po rozhovoru s těmito nebeskými posly. Žádná jiná nadpozemská bytost nerozčeří city tolik jako oni, žádná jiná tak nevzrušila fantazii malířů, básníků a režisérů.... celý text

Duchovní literatura , Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Knižní klub

Das Buch der Engel

Luigi1
30.05.2023 5 z 5

Tato kniha mě zaujala až tak,že jsem si připadal,že nejsem v místnosti sám

Luucieee
24.09.2018 5 z 5

Kniha se mi velice líbí. Při čtení jsem měla pocit, že mi kouká přes rameno anděl. Hihi :)

PavlínaAlžběta
04.02.2018 5 z 5

Já a andělé... nemohla jsem odolat a zakoupila jsem si tuto knihu drobného formátu o 230 stránek se čte tak krásně a zlehka jako andělské pírko. Téma andělé mě zajímá již nějakou dobu a ve sbírce knih, mám i tuto. Kniha obsahuje černobílé krásné obrázky andělů od různých autorů. Hlavní téma je samozřejmě seznámení s anděly jako takovými a všem co se andělů týče. V obsahu naleznete čtení o archandělech a jejich poselství, či andělech strážných, světla apod. Tentokrát kniha neobsahuje žádné příběhy lidí a setkání s bytostmi, najdete také téma andělé v umění, které je velmi zajímavé a jak vůbec andělé ovlivnili náboženství či lidstvo. Je to pouze počtení o božských bytostech v různých tématech. Pro čtenáře, kteří obdivují či se o toto téma zajímají, doporučuji

Autoři knihy

Ditte Bandini