Rytířská čest

Rytířská čest https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/217950/rytirska-cest-217950.jpg 4 45 8

Knight' s série

1. díl

Geoffrey de Lanceau, rytíř ověnčený slávou z křížové výpravy, nevěří, že otec zradil krále, a proto přísahá pomstu siru Brackendaleovi, otcovu vrahovi. Když poprvé potká Brackendaleovu dceru Elizabeth, je ihned okouzlen její krásou, nevinností i odvahou, ale zároveň si uvědomí, jak vynikající nástroj pomsty se mu dostává do rukou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

A Knight , 2006

Alix
12.08.2023

Vysloveně jsem se donutla přečíst asi sedmdesát stránek a pak už jsem to nedala. Tyhle příběhy jsou jako přes kopírák. On nenávidí ji, ona nenávidí jeho, samozřejmě se pořád a pořád setkávají a pokud mají nějaké jiné myšlenky, než na sex právě s nenáviděným protějškem, tak jsem je nenašla. Neustálé popisy svalnatých nohou a paží, pomanivého hlasu, krásných očí a vzrušeného dechu mne tak zničily, že jsem s knihou praštila. Předpokládám, že kniha skončí svatbou a neskonalým štěstím, ale to už fakt vědět nemusím.

Ana72154
27.10.2019 4 z 5

První čtvrtina knihy mi dělala problém se začíst, ale zbytek jsem se nemohla odtrhnout.
Elizabeth mi zezačátku přišla strašně namyšlená a ufňukaná.
Baron a Veronika mi výslovně pili krev.

MinaHawke
25.02.2018 5 z 5

Příběh se mi moc líbil. Romantika ze středověku byla vážně krásná. Určitě doporučuji.

Amitiel76
28.09.2017 2 z 5

Tak tato kniha mě bohužel zaujala až někdy před koncem. Stále jsem čekala na takové to známé "pohlcení", ale jaksi se nedostavilo....
Přečetla jsem, ale znovu se k ní určitě vracet nebudu.

havrmoni
14.04.2016 4 z 5

První polovina nic moc,Elizabeth rozmazlenà slečinka. Pak už to nabralo spád a druhá polovina vydala za celou knihu. Moc hezké.

sherinka
10.01.2016 4 z 5

Oddechovka. Občas mi vadilo, jak byl hlavní hrdina neúprosný a najednou změnil náladu a byl jako cukroušek, ale jinak super čtení na víkendové odpoledne :).

Luccy78
23.08.2015 5 z 5

Nádherný historický příběh plný lásky, něhy, odpuštění a nezbytné dávky napětí.. Já doporučuji!

Lena79
02.07.2012 4 z 5

Moc se mi líbila, už se těším na další pokračování, když to má být série.

romance historické romance

Autorovy knížky