Kmotr Mrázek Trilogie

Komplet tří knih o zavražděném vládci českého podsvětí. Odhaluje, kdo měl zájem na vraždě obávaného kmotra Františka Mrázka. Přibližuje, jaké sbíral kompromitující materiály na politiky.

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/100627/kmotr-mrazek-100627.jpg 4.638
Literatura faktu, Literatura česká
Vydáno, JKM - Jaroslav Kmenta

Kniha Kmotr Mrázek Trilogie

slunicko1958
16.07.2018

Jsem ráda, že ještě máme nezávislá média, resp. novináře, kteří nás objektivně informují. Děkuji jim za statečnost, že dělají svou práci podle nejlepšího vědomí a svědomí, i když bývají uráženi slovy "hnůj a žumpa". Při četbě této trilogie každý pochopí proč. Tady platí to známé "Podle sebe soudím tebe".
Po dočtení trilogie jsem se zamyslela, jestli se někdy dozvím pravdu, jak to všechno bylo. Moc tomu nevěřím, pokud je Mlha na Hradě a Chemik ve Strakově akademii... To je opravdu utopie.
Čtyři hvězdičky jsou kvůli druhému dílu. Jsou to přepisy policejních odposlechů a ty se mně četly o malinko hůř. Jinak doporučuji. Všem!

Marelzwareli
07.06.2018

Už kvůli tomu, co se děje v současnosti, by tuto trilogii měli přečíst všichni příznivci AB a MZ. Naleznou tam mnoho informací, které je vyvedou z omylu o jejich spasitelství. Protože u Franty Mrázka to celé vlastně začalo!!! Jarda Kmenta v nejlepší formě!

Jacck
23.07.2017

pohled do zákulisí české politiky.

martina9505
25.01.2016

Ze začátku jsem nebyla schopná se začíst, ale na konci prvního dílu to bylo už velmi poutavé. Velmi zajímavé téma.

terpin
15.09.2014

Musím říct, že tato trilogie nemá chybu. Je fakt, že se mi zpočátku četla docela špatně, ale pak se to rozjelo a jen jsem žasla, co se v týhle republice děje. A ke konci ty rozhovory..... Prostě super.

XYZ
22.02.2012

Zajímavá kniha. Je to smutné, co se v naší republice dělo a pořád děje:-(.