Zabouchnutá ségra: to je průšvih

Zabouchnutá ségra: to je průšvih https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/4311/zabouchnuta-segra-4311.jpg 4 127 7

No nazdar! Tinka se zabouchla do Markuse, nového spolužáka, a v jednom kuse básní o jeho oblečení, účesu, úsměvu... Lissi je vzteky bez sebe! Nebude se přece o Tinku dělit - a ještě k tomu s klukem! Beztak už mají dost starostí. Takže když jednoho krásného dne náhodou objeví úplně speciální kouzlo, pořádně bláznivé následky na sebe nenechají dlouho čekat.. Klukům vstup zakázán! ... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

Der verflixte Liebeszauber , 2002

mia.com
30.01.2023 5 z 5

Tuhle sérii jsem jako dospívající holka totálně žrala. Ségry v mém věku a ještě čarodějky? Dokonalost!

jarkaska
17.12.2022 5 z 5

Další příběh Tinky a Lissi, který je vtipně napsaný. Tato série je určena pro mladší dívky. Za mě super.

Hanncha
24.05.2022 5 z 5

Celou sérii miluju. Četla jsem ji pořád dokolečka a teď ji všude doporučuji mladším slečnám. Je to napínavé, vtipné a hlavně čtivé.
Doporučuju!

janaky
25.09.2018 2 z 5

Kniha pre mladé dievčatá. Vtipne napísaný príbeh

Richelle
15.10.2017

Tyto knihy od autora poměrně frčely. Pamatuju si, že jsem si ji půjčovala od kamarádky. Byla super.

TessDragon
07.09.2012 3 z 5

Milovala jsem knížky od Thomase a Lissi a Tinka mě provázely celým dospíváním. ;D Prostě ségry na zabití.I další členové jsem si zamilovala i otravné sousedy Tinky a Lissi.Série není nejlepší z Thomasových knih,ale dostatečně zábavné,takže 3 hvězdičky. ;)

elis007
04.01.2012

Pořád stejný děj:Tinka má tajemství a Lissi se to snaží vyřešit.

Thomas Brezina
rakouská, 1963
2008  79%Kočičí holka
2009  84%Chrám hromů
2008  84%Dotek anděla
2007  77%Škola hrůzy
2009  82%Princezna Viktorie

Kniha Zabouchnutá ségra: to je průšvih je v