Ty kluci jsou fakt šílený

Ty kluci jsou fakt šílený https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24973/ty-kluci-jsou-fakt-sileny-24973.jpg 4 80 8

Již po osmnácté se setkáváme s Lissi a Tinkou, které tentokrát řeší problémy na výletě v horách. Pro dívky středního školního věku. Tinka a Lissi se vydávají se svojí třídou na týdenní školní výlet do hor. Obě se na něj velmi těší, ale přijde nečekané zklamání. Spolužáci kluci jim dělají ustavičně zle a jejich čarování zde nemá skoro žádnou sílu. Tinka a Lissi tuší, že se opět setkávají s Klubem čarodějnic. Jak si obě sestry poradí?... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

Die Kicher-Chaos-Klassenfahrt , 2008

jarkaska
13.06.2023 5 z 5

Tentokrát Tinka a Lissi jsou se třídou na školním výletě v horách. Zažívají zde problémy se spolužáky chlapci a i s jejich čarováním. Pěkná oddechovka na jeden večer.

Hanncha
24.05.2022 5 z 5

Celou sérii miluju. Četla jsem ji pořád dokolečka a teď ji všude doporučuji mladším slečnám. Je to napínavé, vtipné a hlavně čtivé.
Doporučuju!

Richelle
15.10.2017

Knížka je pro takový ten ''teleci'' věk super.

Vendula39
01.07.2015 5 z 5

Krásná knížka o dvou dívkách a dobrodružstvích doporučuji přečíst..

vilzuss
24.01.2015 4 z 5

Pro pubertální období, super knížka :)

sarekaslukova
29.01.2013 3 z 5

Tyhle dvě holky mě hodně bavily tak když mi bylo asi tak jedenáct. Bylo to zábavný počtení na večer. Ale teď by mi to asi už tak nepřišlo.

Dep8
15.12.2012 4 z 5

Milovala jsem ty dvě hlavně v době, kdy mi začínala puberta. :D

TessDragon
07.09.2012 3 z 5

Milovala jsem knížky od Thomase a Lissi a Tinka mě provázely celým dospíváním. ;D Prostě ségry na zabití.I další členové jsem si zamilovala i otravné sousedy Tinky a Lissi.Série není nejlepší z Thomasových knih,ale dostatečně zábavné,takže 3 hvězdičky. ;)

Thomas Brezina
rakouská, 1963
2008  79%Kočičí holka
2009  84%Chrám hromů
2008  84%Dotek anděla
2007  77%Škola hrůzy
2009  82%Princezna Viktorie

Kniha Ty kluci jsou fakt šílený je v