Senza super párty

Senza super párty https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/3956/senza-super-party-3956.jpg 4 81 4

Pojďte na mejdan! Lissi se stala členkou dívčího fotbalového týmu a velice si to užívá. Ostatní dívky ji mají rády a oceňují i její leckdy bláznivé nápady. Pak se však v družstvu objeví nová žákyně, Ulla, a postupně přetahuje ostatní fotbalistky na svou stranu. Lissi se rozhodne, že uspořádá senza super párty, při které si spoluhráčky znovu nakloní. Jenže Tinka nechce o žádném večírku v čarodějném domě ani slyšet. Jak tohle dopadne? Klukům vstup zakázán!... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Fragment (ČR)

Die Wilde-Weiber-Wahnsinns-Party , 2006

jarkaska
16.05.2023 5 z 5

Další z úsměvných příběhů Tinky a Lissi. Tentokrát o tom, jak Lissi chce uspořádat super párty .

Hanncha
24.05.2022 5 z 5

Celou sérii miluju. Četla jsem ji pořád dokolečka a teď ji všude doporučuji mladším slečnám. Je to napínavé, vtipné a hlavně čtivé.
Doporučuju!

Richelle
12.03.2017

Když jsem byla mladší, tak mě kniha rozhodně zaujala. Chtěla jsem přečíst všechny díly. Některé díly mi mamka půjčovala v knihovně, jiné kamarádky, některé jsem dostala k narozeninám, jako třeba tady tu knihu.

sarekaslukova
03.11.2011 4 z 5

Tato kniha jako skoro všechny knihy od Tomase Breziny byla super vždyť už ve jméně knih je super.

Thomas Brezina
rakouská, 1963
2008  79%Kočičí holka
2009  84%Chrám hromů
2008  84%Dotek anděla
2007  77%Škola hrůzy
2009  82%Princezna Viktorie

Kniha Senza super párty je v