Ségra, ty jsi hvězda!

Ségra, ty jsi hvězda! https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/225545/bmid_segra-ty-jsi-hvezda-225545.gif 4 116 9

Tak to už je moc! Celá rodina se může zbláznit z Tinky, která vyhrála v pěvecké soutěži. Proč je její sestra vždycky ta "Dokonalá"? Lissi se proto rozhodne, že se naučí jezdit na koni. To Tinka nikdy nezvládne, protože je alergická na koňskou srst. A Lissi bude také za hvězdu... Budou k tomu potřeba čáry a kouzla? Klukům vstup zakázán!... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Fragment (ČR)

No Jungs! Hexe hoch zu Ross , 2005

jarkaska
20.04.2023 5 z 5

Oddechovka, která vás vrátí do dětských let. Ráda si vždy přečtu příběh Lissi a Tinky.

LadyD
31.03.2023 5 z 5

Už se asi budu opakovat, ale já tyhle čarodějné příběhy prostě zbožňuju. Hrozně ráda se k nim vracím. Je to příjemná vzpomínka na dětství :) Opět skvělý díl, samozřejmě :)

Hanncha
24.05.2022 5 z 5

Celou sérii miluju. Četla jsem ji pořád dokolečka a teď ji všude doporučuji mladším slečnám. Je to napínavé, vtipné a hlavně čtivé.
Doporučuju!

Blanchidlo
11.12.2019 5 z 5

Tahle série je skvělá jako oddechovka.

Richelle
21.10.2017

Když jsem byla mladší, tak mě kniha rozhodně zaujala. Chtěla jsem přečíst všechny díly. Některé díly mi mamka půjčovala v knihovně, jiné kamarádky, některé jsem dostala k narozeninám.

Vendula39
01.05.2015 5 z 5

Krásné knížky od Thomase Breziny proto dávám pět hvězd..

Dep8
01.01.2013 4 z 5

Tento díl si vůbec nepamatuji, ale patřil k celé sérii, takže jsem ho určitě četla.

TessDragon
07.09.2012 3 z 5

Milovala jsem knížky od Thomase a Lissi a Tinka mě provázely celým dospíváním. ;D Prostě ségry na zabití.I další členové jsem si zamilovala i otravné sousedy Tinky a Lissi.Série není nejlepší z Thomasových knih,ale dostatečně zábavné,takže 3 hvězdičky. ;)

Yuna97
09.07.2012 4 z 5

Celou sérii Klukům vstup zakázán jsem před několika lety doslova hltala a teď už ji mám dávno celou přečtenou a i když jsem teď starší, neváhala bych a sáhla bych po ní klidně znova :) Vždycky mě bavilo prožívat všechny dobrodružství s těmihle tak odlišnými sestrami :D Ještě stále si pamatuju děje téhle, i ostatních knížek z téhle série :) Thomas Brezina je neskutečný spisovatel ^^

Thomas Brezina
rakouská, 1963
2008  79%Kočičí holka
2009  84%Chrám hromů
2008  84%Dotek anděla
2007  77%Škola hrůzy
2009  82%Princezna Viktorie

Kniha Ségra, ty jsi hvězda! je v