Kluk v kopačkách

Kluk v kopačkách https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/508860/bmid_kluk-v-kopackach-vPW-508860.jpg 5 17 4

Kluk v kopačkách série

Tomáš je školní fotbalová hvězda se spoustou kamarádů. Teď se ale musí kvůli tátově nové práci přestěhovat na druhý konec země. Čeká ho tu nejen nástup do nové školy, ale i noví, ne vždy přátelští spolužáci, z nichž nejhorší je populární a namyšlený Michal. Ten se Tomovi posmívá, že nemá mobil a bydlí u svého podivínského dědečka Divnovouse na Hejkalce – záchranné stanici pro lesní zvířata. Soupeření obou kluků vyvrcholí dobrodružným úprkem před bouřícími živly na škole v přírodě a hlavně velkým fotbalovým turnajem. Naučí se nakonec školní rivalové táhnout za jeden provaz?... celý text

Akvabela
Akvabela
21.11.2023 5 z 5

Opravdu povedená kniha, četla jsem ji dětem s nadšením. Bavilo mě to a děti také.

Aknel26
Aknel26
15.06.2023 5 z 5

Když jsem v Dobrém ránu viděla upoutávku samotné autorky, hned jsem knihu pořídila, protože Kamarádi z naší ulice se nám moc líbili. A nesáhla jsem vedle. Příběh je vtipný i nenáslině poučný a obrázky Lukáše Fibricha nemají chybu. Vlastně jednu ano - mohlo by jich být víc! Knížka je tenoučká, písmo velké a text srozumitelný a vhodný i pro začínající samostatné čtenáře.

broskev28
broskev28
29.03.2023 5 z 5

Na základě zdejšího dokonalého hodnocení jsme koupili do knihovny pro naše malé fotbalisty. Ač rozhodně nepatřím mezi milovníky tohoto sportu, slupla jsem knížku jako malinu - tak rychle, a podobně jako při mlsání malin, i tady jsem si opravdu velmi "pochutnala".
Pro mě neznámá autorka, ale mile překvapila. Pravda, zprvu jsem se trochu durdila, jak snadno a rychle se Tomáš smířil s tak zásadní změnou ve svém životě. Naštěstí mě tohle mírné rozladění s postupující četbou přešlo a já jsem si fotbalový příběh opravdu užila. Našim klukům určitě doporučím!

ladyfromskye
ladyfromskye
24.01.2023 5 z 5

Skvělá knížka hlavně pro kluky, ale nejen pro ně. Jestli mají rádi zábavu, dobrodružství a fotbal, musí si tuhle knížku užít. Příběh je doplněný povedenými černobílými ilustracemi a třešničkou na dortu jsou zdobné iniciály na začátku každé kapitoly. Nejde jinak než doporučit všemi deseti!