Kluk odvedle

Kluk odvedle https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444647/bmid_kluk-odvedle-j3m-444647.jpg 4 591 149

Šestnáctiletá Charlotte Charlie Reynoldsová si vždycky myslela, že jí skutečnost, že ji vychovával jen táta a tři starší bratři, přináší samé výhody. Dovede totiž předběhnout, porazit a přechytračit každého kluka, kterého zná - včetně svého čtvrtého bratra, souseda Bradena. Ale jak přijde na ,,holčičí chování", Charlie vůbec neví, co si počít. Když začne pracovat v módním butiku, aby si vydělala na splacení pokuty za rychlost, ocitne se v neprobádaném světě make-upu, krajkových sukní a blýskávých flitrů. A je to o to divnější, že tráví čas ve společnostu kluka, který ji nikdy neviděl nakopávat zadky při sportu. Aby se vyrovnala se stresem, který ji způsobuje nutnost předstírat, že se v téhle nové džungli vyzná, utíká na zadní dvorek. Pozdě v noci si o svých problémech povídá s Bradenem přes plot, který je odděluje. Ale jejich noční rozhovory nemohou vyřešit Charliin největší problém: začíná se do Bradena zakoukávat. A to jakože dost. Ví, jak si jít pro vítězství, ale pokud ho kvůli tomuhle tajemství ztratí úplně, sázky jsou najednou příliš vysoké.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , CooBoo

On The Fence , 2014

makik111
19.09.2020 5 z 5

Skvělá oddychovka, milý příběh, přečteno za chvilku. Určitě si přečtu další knihy od autorky.

Ocásek
15.09.2020 5 z 5

Úplně miluji knížky od Kasie West, a proto nebude žádným překvapením, když řeknu, že Kluk odvedle byl úplná pecka! Knížka byla opět neskutečně čtivá a já si její čtení opravdu užívala do poslední stránky. A ta obálka, tak na tu nemám slov.

Hlavní hrdinku Charlie jsem si okamžitě zamilovala. Musím říct, že jsem se v ní krásně viděla, protože i já jsem vždycky byla spíš "klučičí" holka. Od mala jsem hrála fotbal a rozuměla jsi mnohem víc s klukama.
Strašně se mi líbil vztah, který měla Charlie se svými třemi bratry. Musím říct, že jsem je Charlie tak trochu záviděla. A pak je tu Braden, takový trochu čtvrtý bratr a soused. Kluk, který si mě naprosto získal. Ta chemie mezi ním a Charlie byla neskutečná.

Nevím, co víc k tomu dodat. Prostě si to musíte přečíst, protože je to dokonalá slaďárna na letní odpoledne.

Adél784
14.09.2020 4 z 5

Skvělá odpočinková kniha, doporučuji čtenářům Všem klukům, které jsem milovala.
4/5

prcek19
14.09.2020 4 z 5

Další výborná oddechovka od Kasie..asi je každému od začátku jasné, jak to dopadne, ale stejně Vás to nutí číst dál..až mě mrzí, jak rychle mám knihu přečtenou..těším se na další knihu

laura
11.09.2020 5 z 5

Krásné. Vtipné. Něžné. Nemělo to chybu. Ten příběh jsem spolkla na dvě skousnutí a je mi líto, že už nemám co číst.

Smála jsem se, brečela, připitomněle jsem se culila a bože, mně to tak bavilo! Škádlení bratrů, ta sounáležitost, láska, která čišela z každého gesta nebo slova, celý jejich svět... Skvělý popis hledání sebe sama, se všemi zmatky, které ho obvykle provází, se všemi chybami, které musíme udělat, se všemi přešlapy, kterým se nikdo z nás nevyhne...

A mezi tím, tichými krůčky, si poklidně, nepovšimnutě, našlapuje láska...

Tuhle knihu řadím k těm, které se dotkly mého srdce, i když trošku jinak než obvykle. Tou tichou něhou, hlubokou láskou (nejen mezi Charlie a Bradenem, ba právě naopak), pochopením, přátelstvím, hravostí a nesmělými doteky touhy najít sebe sama a zahodit všechny pochybnosti...

Ano, samozřejmě víme už od prvních stran, jak tohle skončí. Ale někdy to vůbec nevadí. Někdy ten příběh chcete prožít. Snový, laskavý, tisíckrát stejný a přitom vlastně jiný...

Knihomolka97
10.09.2020 5 z 5

Po knihách První opravdový polibek a Štěstí v lásce si u mě autorka vylepšila reputaci.
Kluk odvedle - parádní, oddechové, milé, vtipné, romantické čtení. Jasně, od začátku víme, jak to skončí, ale to je úúplně jedno. :D
Přečteno za necelé 3 hodinky.

Lokina
08.09.2020 5 z 5

Další knížka od Kasie West mě opět nezklamala. Až je mi líto, že jsem si ji nešetřila a měla ji rychle přečtenou.
I v tomto případě se jedná o velice pohodovou a fajnovou četbu. Příběh je jednoduchý, ale jsou v něm ukrytá moudra běžného života. Už dopředu víte, jak to dopadne, ale stejně není nic lepšího než si počkat a přečíst si to.
Takováto kniha je nejlepší, když chcete zvolnit a odpočinout si. Už se těším na autorčino další dílo :-)

Terkaveverka873
08.09.2020

Apsolutně nevím jak ve zkratce popsat tuto knihu. Ale kdyby se mě někdo zeptal zda bych nějakou knihu chtěla číst víckrát. Zvolila bych určitě toto knuhu. Kniha mě jednoduše vtáhla do děje a to jen po prvních řádcích...
Životní příběhy hlavních hrdinů nebyli sice nejvíce originální, ale to dle mého názoru dodávalo knize její jednoduchost spojenou s hladce navazujícím dějem. Autorka nechodila dlouze kolem horké kaše a tak jsem se nemusela příběhem prokousávat jako obědem ve školní jídelně. Abych ukončila toto hodnocení. Kniha mě velice nadchla a všem mladým čtenářkám vřele doporučuji, za mě nejepší kniha autorky!!!

petulkapeta
06.09.2020 5 z 5

jee taky bych brala mit bratry jako měla Charlie,dobře možna bez toho hazeni do vody :), byl to pekny přiběh a libilo se mi jak bylo řečeno že je důležite se chovat tak jak se člověk citi a nepřetvařovat se a setkavani u plotu s Brandnem se mi libilo

mac.martina
04.09.2020 5 z 5

Knížka se mi líbila, užila jsem jí. Pěkný příběh o tom jak kvůli průšvihu si holka co vyrůstala se samýma klukama a sama se chovala skoro jako kluk, si musela najít brigádu a dostala se do holčího prostředí, které jí bylo cizí. Holky v dospívání to nemají holt jednochuché...

lena.o.knihach
03.09.2020 5 z 5

Další Westovka nezklamala. Ještě mi zbývají přečíst dvě, které u nás vyšly a mám ji kompletní.

Přiznám se, že mám radši romantickou linku, kde se na začátku hlavní hrdinové nemají moc v lásce, ale u Kluka odvedle mi ani nevadilo, že tady byli dlouholetí přátelé.

Je to přesně ten typ knihy, ke kterým od fantasy žánru občas utíkám. A v případě Kasie Westové dostanu vždycky to, co aktuálně potřebuji.

ivousekk
26.08.2020 5 z 5

Opet to bylo skvele. Autorka tyhle pribehy prvni lasky proste umi. Jsou mile, vyborne se ctou a nekolikrat se pristihnete s usmevem na tvari ci zatajenym dechem. Doporucuji.

Charmedka
26.08.2020 3 z 5

Podle mě je anotace knihy maličko zavádějící a čtenář bude čekat něco trošku jiného...
Kniha je ale příjemná oddechovka, je tedy naprosto jasné, jakým směrem se bude ubírat a jak to ve výsledku všechno dopadne, ale čte se jedna radost a na léto je to dokonalé čtení, které jsem si užila a přelouskala během dvou dnů.

petusska01
25.08.2020 5 z 5

Kasie ma ani tentoraz nesklamala! Príbeh nehodnotím ako jej TOPku ale môže byť a odporúčam. Postavy veľmi sympatické, príbeh vtipný a sladký tým príjemnejším spôsobom, aj keď trocha predvidatelný. Ako letná oddychovka super.

Karly
23.08.2020 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Líbilo se mi, jaký má hlavní hrdinka vztah se svými bratry. A taky samozřejmě, jak se během děje, hrdinka vyvíjela a měnila.
Kniha rozhodne patří mezi ty lepší knihy, které jsem od autorky už četla.

Majka1979
22.08.2020 5 z 5

Knihy od tejto autorky mám veľmi rada a ani táto ma nesklamala, bola výborná, čítala sa ľahúčko a za chvíľku bola prečítaná, pekný príbeh "chlapčenskej" Charlie, ktorá si zažila svoje :)

EliškaHavlová
22.08.2020 5 z 5

Knížku jsem přečetla za jeden den. Popravdě jsem si podle popisku kinihy příběh představovala trochu jinak, ale rozhodně nejsem zklamaná. Děj byl svižný a četl se jedním dechem. Hlavní postava mi byla velice sympatická. Nejlepší však byly dialogy mezi ní a jejími bratry. Trochu mi to přišlo jako u nás doma. Fakt jsem se pobavila. Rozhodně to nebyla poslední knížka, co jsem od autorky četla.

AliceTief
21.08.2020 4 z 5

Přečteno během jednoho dne, ze začátku jsem nechápala o co tam půjde, ale nakonec se mi příběh opravdu líbil =)

vinebitch
19.08.2020 5 z 5

Troufám si říct, že tohle byla zatím nejlepší kniha od autorky. Děj byl neskutečně svižný, nikde se nic nezasekávalo - prostě krása. Velmi doporučuji!

happy19
17.08.2020 5 z 5

Ta byla boží:-☆
Dokonce ji osobně řadím lehce nad mé Top trio:
~Po Tvém boku
~Náhradní kluk
~PS:Líbíš se mi
U"Westovek"je jedno,jestli je Vám 15 nebo 50 let..vždy si jejich příběh dokonale užijete♡