Kluk odvedle

Šestnáctiletá Charlotte Charlie Reynoldsová si vždycky myslela, že jí skutečnost, že ji vychovával jen táta a tři starší bratři, přináší samé výhody. Dovede totiž předběhnout, porazit a přechytračit každého kluka, kterého zná - včetně svého čtvrtého bratra, souseda Bradena. Ale jak přijde na ,,holčičí chování", Charlie vůbec neví, co si počít. Když začne pracovat v módním butiku, aby si vydělala na splacení pokuty za rychlost, ocitne se v neprobádaném světě make-upu, krajkových sukní a blýskávých flitrů. A je to o to divnější, že tráví čas ve společnostu kluka, který ji nikdy neviděl nakopávat zadky při sportu. Aby se vyrovnala se stresem, který ji způsobuje nutnost předstírat, že se v téhle nové džungli vyzná, utíká na zadní dvorek. Pozdě v noci si o svých problémech povídá s Bradenem přes plot, který je odděluje. Ale jejich noční rozhovory nemohou vyřešit Charliin největší problém: začíná se do Bradena zakoukávat. A to jakože dost. Ví, jak si jít pro vítězství, ale pokud ho kvůli tomuhle tajemství ztratí úplně, sázky jsou najednou příliš vysoké....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/444647/kluk-odvedle-j3m-444647.jpg 4.3296
Literatura světová, Pro děti a mládež, Dívčí romány

předevčírem

Hrozně příjemné oddechovka :-) doporučuji

JessieEx

4,5*
Tak tohle jsem si užila a přečetla asi na dva zátahy. Šíleně mě bavily ty blbosti, které vymýšleli bráchové Charlie, byť se k ní občas chovali až hnusně, královsky jsem se bavila. Knížka byla fakt neskutečně vtipná!

Romantická linka je tady samozřejmě to nejdůležitější a musím říct, že se fakt povedla. Chemie mezi hlavní dvojkou fungovala výborně, nechala jsem se unést :) Samozřejmě bych ve svém věku uvítala, kdyby byly postavy starší, ale to se nedá nic dělat. Tak jak to jiskřilo mezi Charlie a Bradenem, to mnohdy nejiskří ani v ženských románech. A teď mluvím o té zamilovanosti, počáteční fázi, kdy všechny ty pohledy a letmé dotyky rozbuší srdce nejedné čtenářce :) To se povedlo na výbornou!
Love story, která se vyvíjí z dlouholetého přátelství je super, sama jsem si ji zažila na vlastní kůži téměř v jejich věku takže mě to baví asi stejně jako "hate to love". :)

Došlo i na slzy, když se Charlie vyrovnávala se smrtí matky, jen ten konec byl za mě až moc natahovaný.

Kniha mi ale fakt hodně připomínala Všem klukům. Myslím, že je jasné, kde se autorka inspirovala... Smrt matky, přátelství/láska se sousedem, otec policista nebo gynekolog, to vyjde na stejno, spousta humoru, nevinná romantika.

Nevadilo mi to, i tak to bylo skvělé, čtivé a velice vtipné!! Doporučuji!

Katerina589

Kasie West mě opět nezklamala. Knížku jsem si opravdu užila, pobavila se a ten jejich sourozenecký vztah je opravdu skvělý.

knihomolkaL

Pohodový odpočinkový příběh, tentokrát hlavně o lásce sourozenecké. Pěkné, ale předchozí autorčiny knihy se mi líbily více.

Market116

Zase trochu jiný romantický příběh...a opět se mi velmi líbil.
Charlie jsem celkově obdivovala, především jak zvládala žít se třemi bratry (téměř se čtyřmi)...zvlášť kvůli tomu, co vše jí byli schopní provádět...rozhodně měla smysl pro humor.
A konec byl prostě pohádkový, trochu předvídatelný, ale tady mi to ani nevadilo, naopak.
Takže už se těším na další knížku od Kasie.

Eliška13

Do knížky jsem se okamžitě zamilovala a celou ji zhatila za jeden večer a noc, nemohla jsem se odtrhnout. Neskutečně čtivý a krásný příběh.

StarDust85

Je to takový ten typický dívčí román, ale napsán sakra čtivě a vtipně. Takhle nějak si představuji dobrou dívčí četbu, u které si zároveň odpočinete. Není to nijak extra originální, ale je to prostě ten příběh, který slupnete jako malinu.

pavlusci

Kasie opět nezklamala. Tohle bylo naprosto skvělý! Hrozně mě bavilo pozorovat Charliiny vztahy s bráchama (a sousedem)! Hodně čtivá knížka a pokud hledáte nějakou odpočinkovou, bláznivou, sportovní romanťárnu, našli jste správně.