Loď duchů

Říká se, že se Titanic každý rok ve výroční den katastrofy objevuje na místě neštěstí... Profesor Katz má o této legendě zjistit víc. Členové. Klubu záhad ho doprovázejí, když se v miniaturní ponorce vydává prozkoumat vrak luxusního parníku. Pak se však náhle Jup, Vicky a Nick sami ocitnou na palubě Titaniku -lodi plné duchu. Do srážky s ledovcem musí odhalit jeho tajemství... Vítej v Klubu záhad! Jsi zase při tom!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/4298/klub-zahad-lod-duchu-4298.jpg 4.2177

Klub záhad 6.

Horory, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)

Rückkehr der Titanic, 1998

Kniha Loď duchů

Skejťák
10.06.2020

Kniha se mi líbila, je napínavá. Má hezký děj, hezky se do ní začtete. Kapitoly nejsou moc obsáhlé. Parta lidí se vydala hledat ponorkou potopený Titanic, který chteli prozkumat. Když se k Titaniku dostali, ponorka vjela do velké lodě a začali si ji prohlížet. Při prohlídce Titaniku videli na různých místech postavy, které se hýbali, mysleli si, že jsou to duchové. Měli pocit, že s nimi duchové bojují a že je nepustí nikdy zpátky. Snažili se dostat ponorkou z vraku lodi ven. Členové výpravy se dozvěděli , že Titanik se objevuje na hladině moře a tiše pluje nevěřili tomu a snažili se zjistit jestli je to pravda. Nejvíce se mi líbila kapitola MRTVÁ LOĎ, která je o tom, jak se dostali dovnitř Titaniku a co se tam dělo.

Doporučuji

NathalieVerdun
31.08.2018

Skvelá kniha, ale asi jedna z najdesivejších od tohto autora. Chvíľu som sa aj bála čítať ďalej a zároveň to aj priťahovalo perfektným dejom, zápletkou i gradáciou.

KrYtikLsdDxz
06.05.2018

Moje první kniha od pana spisovatele. V mých 12cti naprosto luxusní čtivo!

Orange8knihomol
13.02.2018

Doporučuji!

Miškonaut
02.02.2018

Tato kniha je hezká a vtáhla vás zaručeně do děje .

BelphegorSara
23.11.2017

Moje první kniha od Breziny. Bylo mi asi 10 a hltala jsem všechny kluby záhad. Ráda bych si vytvořila časem doma sbírku všech jeho knih co jsem přečetla v dětství :)

Elsa14
24.07.2017

Sice čtení pro mládež, ale velmi pěkné.

kuba2006
21.07.2017