Tutanchamonova kletba

Tutanchamonova kletba https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/349188/bmid_tutanchamonova-kletba-XOm-349188.jpg 4 21 4

Klub stopařů série

Sourozenci Callenderovi, členové Klubu stopařů, nevěří všemu, co jim někdo vykládá, nýbrž to chtějí vidět na vlastní oči, jsou velice zvídaví a mají veliký smysl pro dobrodružství. Když dorazí do Káhiry, seznámí se chlapcem stejného věku, který se jmenuje Ahmed a žije sám jen se svým opičákem Thovtem. Společně podniknou neuvěřitelné dobrodružství a to je spojí navždycky.... celý text

Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Sun

La maldición de Tutankamón , 2015

slawa.cap
03.02.2023 5 z 5

Fantastická knížka, syn dostal k vánocům celou sérii a já mu skoro závidím, že jsem ji v dětství taky neměl.
Takový Indiana Jones pro děti.

Isew
23.03.2020 3 z 5

Docela hezký příběh pro menší děti. Oceňuji, že se nenásilnou a zajímavou formou dozví o tom, co jsou to hieroglyfy, balzamování, mumie, pyramidy, scarabeus... Propojení zábavy a vzdělávání je přesně podle mého gusta.

zimolka
01.11.2019 5 z 5

Četla jsem s 9-ti letou dcerkou a myslím si,že pro tento věk krásně napsané.

triatlet
27.12.2017 3 z 5

Knížka je svým pojetím - hodně obrázků, různobarevné písmo - určená pro mladší čtenáře. Dobrodružný příběh převažuje nad didaktickým poselstvím.
Pokud se školáci dostali k příběhům Veroniky Válkové, tak Klub stopařů by pro ně byl krokem (možná dvěma třemi) zpátky.
Překladatelka by mohla šetřit vazbami "strašně rád".