Můj nebezpečný vévoda

Můj nebezpečný vévoda https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/203823/bmid_muj-nebezpecny-vevoda-m-j-nebezpecn-dW5-203823.jpg 4 86 11

Klub Inferno série

Už od dávných časů chladných jako kámen, ve zdech sídla vévodů z Warringtonu, visí nad muži tohoto šlechtického rodu krvavá kletba. Ale Rohan Kilburn, vévoda z Warringtonu, se zapřísahá, že se nikdy neožení, a tak unikne tragickému osudu. Přesvědčí sám sebe, že není určen pro lásku a svůj život zasvětí klubu Inferno a jeho tajnému poslání. Avšak jedné mrazivé noci přivede banda hrdlořezů na jeho hrad krásnou zajatkyni. Tímto gestem chtějí místní pašeráci získat vévodovu přízeň. Kate Madsenová se však nehodlá smířit s úlohou oběti a je pevně rozhodnuta bojovat o srdce muže, který zanevřel na lásku…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Galatea

My Dangerous Duke , 2010

Senza Jenka
16.04.2024 3 z 5

Začátek mi přišel tak naivní a málo uvěřitelný - stylem i obsahem - jako bych poslouchala skupinku dětí, když si vypráví rádoby hrůzostrašné historky.
Kniha má i místa zajímavá, dobrodružná, romantická, ale toho balastu je na můj vkus až moc.
Hlavní hrdinka je ale velmi sympatická - například to jak jedním vrzem setřela Bestii i Foxe bylo super.

Ála1968
25.07.2023 5 z 5

Nechápu,proč nejsou tyto knihy vydané i v češtině.A že jich je.Jsem ráda, že nemám se slovenštinou problémy, protože by mi uteklo spoustu krásných knih.Mezi ně patří i tato.Za mě super.Přestože jsem nejprve sehnala a přečetla tento druhý díl, už se těším na ostatní.Zase jedna autorka, která bude patřit mezi mé oblíbené

fidáš
15.08.2019 5 z 5

Moc pěkně se četla.

ariel platto
21.05.2019 5 z 5

Kniha byla dobrá už jen proto, že hlavní hrdinka byla fajn. Líbilo se mi od ní, že o jeho lásce k sobě nepochybovala a nefňukala jako ostatní - on mě nemá rááád...

Tefnut
09.11.2018 5 z 5

Knížka můj nebezpečný vévoda ředím mezi díla, která se dobře čtou, mají příběh, napětí, ale stále tam zůstává neodkryto všechno. Jelikož se jedná o knížku ze série, tak má určité prolnutí i do ostatních dílů, kde zas hlavními hrdiny jsou jiné postavy, ale stále mají základ v určitém v tomto případě spolku. Za mě krásný historický román.

miruska1
15.03.2017 5 z 5

Skvele. Tešim sa na ďalšiu časť........

havrmoni
31.12.2016 5 z 5

Úžasná kniha. Jelikož v češtině další díly nejsou musím číst ve slovenštině. Sice mi to nedělá potíže,ale vychutnat si příběh v rodném jazyce je pro mne přijemější. Je škoda,že naši sousedé jsou ve vydávání rychlejší. Myslela jsem,že mi dva díly budou stačit,bohužel má zvědavost na osudy dalších členů Inferna je veliká. Doufám,že nezklamou,protože tohle byl parádní dìl.

malazluta
05.11.2014 4 z 5

Na příběh o Rohanovi a Kate jsem se po přečtení prvního dílu moc těšila a v žádném ohledu mě nezklamal.

PomněnkaPrvní
15.02.2014

Jedná se o druhý díl série Klub Inferno. Z přečtených prvních tří dílů se mi líbí nejvíc. Rohan je zabiják, nájemný vrah. A k tomu ještě velmi pověrčivý. Dialogy obou hrdinů na toto téma jsou roztomilé. Kate je dcera námořního kapitána, který jako jeden z mála ví, kde najít legendární Alchymistovy svitky. Kate je dána Rohanovi jako dáreček, ale svoje postavení se jí podaří velmi rychle změnit. Rohan však zjišťuje, že jí v krvi koluje prométeovská krev, takže jí nedůvěřuje. Ani s ohledem na svoje drsné povolání, pro které není hoden lásky, si ji nechce pustit k srdci (k tělu ano :o)

belia7
25.04.2013 5 z 5

Tento diel ma bavil najviac, prečítala som ho za jeden večer :) Páči sa mi, že to nie je len ľúbostný príbeh Kate a Rohana. V celej knihe rezonuje činnosť Rádu svätého Michala, a v závere knihy aj mierna dávka dobrodružstva v podobe hľadania alchymistových zvitkov....

modranka
18.06.2012 5 z 5

Celkom som sa pobavila. Teším sa na tretiu časť, dúfam, že čoskoro vyjde.

pašeráctví špionážní zápletka kráska a zvíře

Gaelen Foley
americká, 1973
2009  93%Zlatovláska
2013  80%Můj hříšný markýz
2000  81%Pirátský princ
2001  77%Proti osudu
2014  85%Můj nebezpečný vévoda

Kniha Můj nebezpečný vévoda je v