Dáma jeho srdce

Dáma jeho srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/26110/bmid_dama-jeho-srdce-zwu-26110.jpg 4 111 14

Klub Bastion série

Sedm členů Klubu Bastion věrně sloužilo koruně. Prožitá nebezpečí je spojila, a tak se také společně vydávají na misi nejnebezpečnější - najít si životní družky. Když se Charles St. Austell vrací domů a zahajuje hledání vhodné ženy, zjišťuje, že mladé dámy toužící po jeho pozornosti mu jdou značně na nervy. Výjimkou je jediná - lady Penelope Selborneová, s níž prožil kdysi dávno jedno odpoledne prodchnuté mladickým zanícením, na které nemůže zapomenout. Penelope jej však zatvrzele odmítá. Nechce udělat znovu stejnou chybu a vdávat se bez lásky. Když se však ocitají ve společném nebezpečí, zjišťuje, že má v Charlesovi jediného ochránce. Uvědomuje si, že je vlastně její první skutečnou láskou.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Lady of his Own , 2004

Medasek
10.08.2022 3 z 5

Příběh byl zdlouhavý. Zatím pro mě nejslabší díl. Velký problém jsem měla s Penny. Přišla mi strašně nesympatická a trochu natvrdlá. Charles byl typický hrdina tohoto druhu knih. Děj byl dobrý, ale bohužel ho upozadil přehršel rozepsaných sexuálních scén. Byly k poměru ke zbytku děje strašně zdlouhavě a pro mě osobně nezáživně napsány.

miruska1
09.08.2021 3 z 5

Za mňa, zatím nejslabší. Hlavní hrdinové se mi líbili. Příběh i zápletka zajímavé ale...... Autorka na 5 stránkach popisuje vášnivý polibek a to skoro v každé kapitole. Desila jsem se kolik toho napíše o sexu a asi oprávněně. Erotické scény su tak nějak samozřejmou součástí tychto příběhu. Maju příběh oživit, okořenit. Ale v tejto knize bolí erotické scény otravné, mala som problém se začist.... Tu by sa uplatnilo, že menej je niekedy viac.

jinbr
19.01.2021 4 z 5

Zde platí to samé, co jsem psala již u dvou předchozích dílů. Ty zdlouhavé popisy jsou šílené. Autorka by se určitě uplatnila při psaní žádostí o granty a dotace - tam jde o to, aby toho bylo co nejvíce a pak se na dvaceti stranách plká defakto o ničem.

havrmoni
15.07.2020 5 z 5

Dost se to táhlo. Tak nějak po druhém přečtení s odstupem asi 3 let,bych ubírala *. Asi jsem byla poprvé více nadšená. Peny mi bohužel přišla trochu vlezlá. To, že někoho miluju neznamená stát mu za zadkem a chtít všechno a o všem vědět . A to mě trošku vadilo. Taky zbytečně rozsáhlé erotické scény,nejsou špatné ani vulgární, ale číst stále dokola jak a co si svlékají a co jim běží hlavou než na to hupsnou je až nudně zdlouhavé. O pár stran méně a by bývalo lepší.

Ála1968
04.05.2020 3 z 5

Nějak jsem se do knihy nemohla začíst.Potom to bylo zase zbytečně moc natahované.U mě zatím vede druhý díl,který byl prostě super.

rampapa
27.01.2020 5 z 5

Moc se mi líbil příběh o Charlesovi a Penelope.Kniku jsem si zamilovala a těším se až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji.

narisa
02.01.2020 4 z 5

Pěkný příběh, ale druhý díl mě chytnul více. Těším se na pokračování :)

moudivlacek
18.03.2019 4 z 5

Další moc hezký příběh, romantika pro zklidnění nervů a pro pobavení. Někdy mě bylo líto hlavního hrdiny Charlese, tak dlouho byl svým pánem a najednou mu zas do cesty vstoupí Penny a ta dokáže rozmetat vše, nač byl zvyklý.
Penny ho miluje celou dobu, ale je rozhodnutá si jej nevzít, dokud jí nedá to, co chce - upřímnou lásku. Charles to netuší, ale rozhodně není hloupý a brzy se dovtípí.
Ale je tu potřeba najít vlastizrádce, Penny se obává, že to je někdo z její rodiny. Pravda je mnohem jiná, než si mohla domyslet, a rozhodně zajímavá nejen pro Charlese, ale i pro jeho bývalého nadřízeného Dalziela.
Těším se na další díl.

mikika
26.02.2018 4 z 5

miluju tyhle zřídkavý díly, kdy chlap není úplně příšerně macho, ale vychází vstříc silné ženské...

LilianaFalcon
27.08.2017 3 z 5

Pro mě moc dlouhé. Autorku mám ráda, ale když od ní čtu víc knížek na jednou, tak mě to přestává bavit.
Tohle byl přesně ten případ.

Barbora H
28.09.2015 3 z 5

Kniha by nebyla špatná, kdyby nebyla tak straaaaašně roztažená dějem, který ani pak už nebyl zajímavý... Přinutila jsem se ji dočíst, ale pochybuju, že bych ji někdy ještě vzala do rukou...

jaja1989
17.04.2015 3 z 5

zajimavy

mac.martina
03.05.2013 5 z 5

zajímavý příběh, mám ráda příběhy členů klubu Bastion jak se snaží získat dámy svého srdce

Pative
02.04.2012

Tak jako všechny knihy z této série, je plná napětí a erotiky. Dobře se čte.