Země čarodějů

Země čarodějů https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/177858/bmid_zeme-carodeju-EPA-177858.png 4 53 9

Klobouky z Agarveny série

Ve druhé části fantasy tetralogie se opět setkáváme s hlavními hrdiny Adamem a Evkou, kteří pomocí tajemných klobouků navštíví svého předka Viléma Hradeckého. Při návštěvě Evka najednou zmizí. Adam i Vilém vědí, co to znamená... Přesunula se do Agarveny, do zlé, nebezpečné země, plné čarodějů a hrůzných bytostí. Adam se okamžitě rozhodne, že se za ní vydá a najde ji. To se mu sice podaří, ale díky nečekanému sledu událostí zůstanou v Agarveně jen s jedním kloboukem a tudíž se jen jeden z nich může vrátit domů. Nastává honba za kloboukem, při které se seznámí se spoustou zajímavých přátel a navštíví různá místa. Nakonec získají do rukou vytoužený druhý klobouk a mohou se vrátit domů. Loučí se s přáteli a za všechno jim děkují. Už se ale těší domů, a když si pokládají klobouky na hlavy, jsou přesvědčeni, že už se do Agarveny nikdy nevrátí.... celý text

Wasdy
02.09.2020 5 z 5

(SPOILER) Tahle kniha se mi líbila poněkud víc než první díl. Líbí se mi ten meč Adama. Knihu doporučím všem kdo milují knihy a fantazi. : D

Garous110
31.03.2020 4 z 5

Za mě trochu slabší než předchozí díl, ale i tak super

Jarmila97
07.02.2019 5 z 5

Úžasná kniha která me hrozně uchvatila škoda že jsme první četla 2 díl a až pak 1

misa8757
24.01.2017 5 z 5

Kniha byla opravdu suprová. Není snad nic, co bych jí mohla vytknout.

Benjiki
01.01.2016 odpad!

Tak tohle je moc. Tohle má takovéhle hodnocení? Hnusná obálka, nudný děj bez jakékoliv hodnoty A KOPÍROVÁNÍ. Taková Morie je úplně jasná. Dal bych jednu hvězdu za to, že děti to možná lehce ocení, ale ne. Odpad odpad odpad! A vy, co tady hodnotíte, jste taky odpad.

paty0659
06.11.2015 5 z 5

O proti prvnímu dílu je kniha zajímavější a zapletenější. Dobrodružná a prostěs skvělá.

Tesska
16.10.2014 4 z 5

Je to ještě hezčí než ten první díl. Opravdu moc hezká knížka. Rozhodně doporučuju.

angelbooks
13.12.2013 4 z 5

Druhý díl je daleko zapletenejší než první, je fakt že ani já jsem se v nějakých částích nedokázala vyznat, ale když to takhle dopadlo přečetla jsem si tu část znova a když mi to ani tak do sebe nezapadalo tak jsem četla dál. Ono se to později vysvětlilo.
Zdá se mi že čím víc se blíží konec tím je to zajímavější a rozplétají se ty části kterým jsem nerozuměla :).
Jsem zvědavá na další díly :).
Hodnotím o hvězdičku více než první díl, ale tento doporučuju :).

anibeni
25.05.2013 4 z 5

Oproti prvnímu dílu je tato kniha jakoby "dospělejší", nicméně je na mně až moc zamotaná... V prvním díle se jednalo o nádherně čtivý přímočarý děj se zápletkou cestování do minulosti, tento druhý díl nabídl více postav, více "divných" zemí a národů a člověk se tu a tam ztrácel. Knihu jsem dočetla se zájmem, ale na první díl podle mne nemá....

Kniha Země čarodějů je v