Klid před bouří

Klid před bouří https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243452/bmid_klid-pred-bouri-WtD-243452.jpg 4 211 49

Válečný veterán Dare se v Montaně začne živit jako průvodce divočinou. Stejnou živnost má i Angie, jeho krok jí bere zákazníky. Při jedné výpravě po stopě nebezpečného medvěda někdo chladnokrevně zabije jejího klienta a Angie se dá na útěk. Dare právě táboří poblíž, přispěchá jí na pomoc – a oba společně čelí jak rozzuřené šelmě, tak nevyzpytatelnému vrahovi.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

Prey , 2011

Luciska13
Luciska13
17.06.2019 5 z 5

Krásný romantický příběh s trochou napětí a dobrodružství. Trochu mi vadil delší začátek, respektive to, že popis knihy seděl až na asi 120. stránku a do té doby se toho zase tolik nedělo. Oproti tomu byl návrat shrnutý do jedné kapitoly, ale tak na dej to vliv nemělo a i přes tyto výhrady dávám pět hvězdiček.

Shanib
Shanib
10.05.2019 4 z 5

Knížka se mi líbila. Hlavní hrdinové byli moc sympatičtí a na konci mě mrzelo, že se s nimi už musím rozloučit. Některé pasáže tam byly sice zbytečné, ale chápu, že se příběh musel nějakým způsobem více natáhnout. Konec konců, nejedná se o žádnou vážnou literaturu.
Pohled medvěda mi přišel úplně mimo a nechápala jsem, co a proč proboha? Jelikož se poslední rok učím jezdit na koni, tak se mi líbily momenty, kde se autorka rozepsala o jejich rozdílných povahách a tom, jak k nim člověk musí přistupovat. Zasazení příběhu se mi také velmi zamlouvalo.
Tuhle knížku od L. Howard řadím mezi její povedené.

Ulrika
Ulrika
03.11.2018 5 z 5

Opět se kniha četla sama a jen lituji, že nebyla trošku delší:)

katerina2660
katerina2660
03.09.2018 4 z 5

Ze začátku mne kniha nechytla... i jsem jí odložila, ale dostala jsem se do krize, že jsem neměla co číst, tak jsem jí opět dala šanci. Dobře jsem udělala. Do knihy jsem se začetla a moc se mi líbila. Trochu se mi pletly ty jména, ale nijak to nevadilo. Co mně trochu zarazilo byla pasáž psaná z pohledu medvěda..jako vážně? Toto je první kniha od této autorky, takže nevím, v jakém stylu jsou ty další knihy, ale určitě se do nějaké ještě pustím.

Bobina74
Bobina74
20.08.2018 4 z 5

Tak tohle klidně ano. Byla to má první knížka od této autorky a zařadila bych ji někam za lepší průměr "červené" knihovny. Získala si mně hlavně díky tomu, že celý příběh nebyl pouze o vzdechách, já miluju ty miluješ, ale zakomponovala tam i kus hezké přírody a napětí.
P.s. Malinko bych ubrala na rozvláčnosti jinak za mně dobrý...

malazluta
malazluta
02.03.2018 4 z 5

Žádná překombinovaný děj, příjemný romantický příběh s kriminální zápletkou. Autorka opět nezklamala...

alva1
alva1
23.12.2017 5 z 5

Příjemný romantický příběh s jistou dávkou dobrodružství a napětí. Pohodové čtení.

Toňula
Toňula
21.11.2017 3 z 5

Čtivý,romantický příběh, trochu předvídatelný závěr,přesto spokojenost.

lifeoptimist
lifeoptimist
12.11.2017 4 z 5

hvězdu strhávám za pro mě trošku pomalou střední pasáž knihy, přišlo mi to zdlouhavé, a Nebezpečně blízko se mi líbilo mnohem víc, ale jinak hodně dobré čtení

AnetV
AnetV
01.10.2017 4 z 5

Napínavý příběh, kdy úhlavní nepřátelé musí spojit síly a bojovat o přežití v horách, které skrývají nejedno nebezpečí. Příběh se čte velmi dobře.

bekule
bekule
27.06.2017 4 z 5

Velmi čtivé dobrodružství s romantikou, na letní dovolenou nemá chybu. 4 body proto že Nebezpečně blízko se mě líbilo mnohem víc.

evago
evago
22.04.2017 4 z 5

moje první kniha od spisovatelky,zaujala mne obálka a splnila i mé očekávání,doporučuji

EvikU.
EvikU.
07.04.2017 4 z 5

Hezký romantický čtení s prvky detektivky. Povedený. Bylo to napínavý, četlo se samo.

Litocha
Litocha
21.11.2016 3 z 5

Nebyla jsem moc nadšená, Linda Howard to umí líp. Připadala jsem si skoro, jako by to napsala Elizabeth Lowell. Celé to bylo nějaké rychlé, zkratkovité, postavy pro mě nebyly dostatečně vykreslené. Není to zkrátka kniha, která by něčím pozitivně vyčnívala.

moudivlacek
moudivlacek
20.09.2016 4 z 5

Krásný romantický příběh s prvky kriminálky. Je to z drsného prostředí, kde vyrostla kráska, kde se vyskytuje mladý hrdý muž. Ze začátku ona protestuje proti jeho přítomnosti, ale život zařídí, aby poznala jeho skutečnou povahu a duši, navíc ji zachrání život.
Oba poznají, že oni dva vytvoří pár na celý život, i když se jim ho snaží překazit jeden chamtivec.
A aby toho nebylo málo, do všeho se zaplete baribal lidožrout.
Jak? Vezměte číst tu knihu, :)

HedušKoč
HedušKoč
15.09.2016 4 z 5

Hezká romantika i s napínavým dějem. Hezky se čte.

LiLLu
LiLLu
17.08.2016 3 z 5

Jako nevim, moc propracovany to nebylo, velice predvidatelne...ztracene mesto se mi libilo mnohem vice.

zoew
zoew
01.08.2016 4 z 5

Splnilo to mé očekávání. A chlápek na obalu se mi taky nelíbí - udělala jsem si vlastní představu.

z1631984
z1631984
06.06.2016 4 z 5

Zpočátku mě příběh moc nebavil a připomínal tuctový "slaďák", postupně se ale velmi rozvětvil a získal dobrodružný a dokonce krvavý, napínavý nádech.

LilliBell
LilliBell
04.05.2016 5 z 5

Táto kniha sa mi veľmi páčila. Aké osviežujúce, dobrá zmena v tomto žánri, keď hlavní hrdinovia majú aj nad tridsať a konečne nemajú žiadne duševné problémy z minulosti a nikto nebol zneužitý, nikto nebol ani milionár ani iného nadsadeného nereálneho charakteru a bezchybného výzoru. Kniha bola napínavá, opis prostredia bol skvelý, pri čítaní som mala dojem, že sa dej odohráva priamo okolo mňa. Skvelá vecička na jedno upršané popoludnie s kávou a knihou.