Klíč odvahy

Hra osudu, díky níž se ocitly pohromadě tři mladé a krásné ženy Malory, Dana a Zoe, se chýlí k závěru. Právě teď je řada na Zoe, aby se pokusila získat klíč odvahy, třetí z magických klíčů k záhadné schránce duší...

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25802/klic-odvahy-25802.jpg 4.3175
Série:

Tři klíče (3.)

Originální název:

Key of Valor (2004)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Alpress
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (15)

Přidat komentář
moudivlacek
04.09.2017

Tak jsem přečetla tuto sérii za dva dny, hodně mi to připomíná sérii Ostrov tří sester či sérii Zrození. Všechny se mi moc líbily - i když pro někoho to budou jen pohádky pro dospělé.
Já si z toho beru něco víc - první díl - Flynn musí připustit, že i když ho někdo dřív opravdu nemiloval, neznamená to, že v budoucnu nemůže najít opravdovou lásku. Ve druhém díle Jordan a Dana musejí pochopit, že některé věci a události chtějí čas, aby ten druhý vše pochopil správně - i vzájemnou lásku. A v tomto případě je to hlavně Zoe, svobodná matka, která se bojí uvěřit, že ne každý bohatý chlap si chce jen užít a zneužít ji, a že když tomu druhému důvěřuje a odevzdá se mu v tom pravém smyslu, může získat víc než ztratit.
Moc se mi to líbilo - a tak s čistým svědomím doporučuji celou sérii.

PeťkaW.
18.08.2017

Celou sérii jsem četla asi před 12 lety, takže můj názor na ni může být hodně ovlivněný věkem, ale pamatuju si, že jsem z ní byla tenkrát nadšená. Romantika, silné ženské hrdinky, magie, tajemno, láska... zkrátka všechno, co jsem v té době od knihy požadovala. Knihy mám dokonce ve své knihovně a nejednou jsem si říkala, že bych si je mohla přečíst znovu, ale znáte to - je to podobné jako se seriály vašeho dětství (viz Xena, princezna bojovnice) - v určitém věku je hltáte a žijete jimi, pak je vidíte v dospělosti a nejradši byste si strčili hlavu do písku za to, že se vám to kdy líbilo. A přesně z toho mám trochu strach i v případě těchto knih :D

ospalaa
05.08.2017

A do třetice všeho dobrého... knížka opět nezklamala.

EvikU.
06.04.2017

Mě se moc líbila. Opět povedená série. Hodnotím určitě kladně. ☺

msjadepaton
11.02.2017

Z celé série pro mě byl tenhle díl rozhodně nejzajímavější. Díky určitým náznakům v prvních dvou knihách už se dalo odhadnout, že Zoe toho má za sebou hodně a postupné odkrývání té minulosti byla na téhle knize jedna z nejlepších věcí.
Hledání klíčů jako takové mě na knihách až tolik nezajímalo, ale aspoň se dá říct, že u Zoe nebyla ta skrýš tak průhledná jako u Dany, takže jsem neměla tendenci chytat se u čtení za hlavu. Ta fantasy zápletka na mě působila spíš jako nástroj, než jako něco plnohodnotného. Přestože byla neustále v popředí, ve skutečnosti ta kniha o tom nebyla. Bylo to spíš takové koření a ani mi to nevadilo.
Ze všech tří dívek měla pro mě Zoe i nejlepší romantickou zápletku. Jednak proto, že jsem mezi nimi cítila jistou chemii už od začátku, a navíc tam ještě figuroval Simon, takže už tam šlo o víc než u Malory a Dany.
Tenhle díl byl určitě nejlepší. Na rozdíl od druhého dílu nebyl tak zbytečně natahovaný (doteď jsem nepochopila proč byla ta dvojka tak dlouhá) a první díl byl spíš ještě rozjezd a navíc byl příběh Malory takový obyčejný. I tak pořád dávám 4 hvězdy (ale tady je to spíš 4,5), protože některá klišé mi moc nesedla a občas byly některé věci až přehnaně dramatizované. Jasně, já vím, je to Robertsová, je to červená knihovna, atd., ale tu půlku hvězdičky prostě nedám a nedám. Líbilo se mi to hodně, ale na zadek jsem si úplně nesedla. Co se týče porovnání v rámci žánru navíc nejsem moc kvalifikovaná, protože to není úplně má typická četba.

Laf
28.11.2015

Asi nejlepší díl z celé série. Neustále se něco děje, takže dát knihu z ruky je opravdu těžké.

ovpana
12.06.2015

Krásné čtení

lifeoptimist
06.06.2015

hezké zakončení, ale myslela jsem, že konec bude trošku napínavější, ale jinak v podobném duchu jako dvě předešlé :-)

vaili
03.10.2014

Hmm tak už se mi ta série, tak nelíbí.. :)) už to dopadlo jako slaďárna největšího kalibru :) myslím, že Noru si už nepůjčím..škoda že L. Howard nemá tolik knih myslím, že romantika se dá napsat mnohem lépe..

koki.veru
04.02.2014

Prostě a jednoduše úžasné. Knížky jsem přečetla během pár dní a prožívala je spolu s hlavními hrdinkami. Docela mě to pohltilo. Bylo zde vše, co má správná knížka obsahovat - láska, štěstí, nenávist, odvaha, atd...Jednoznačně pět hvězdiček

medvídě
15.08.2013

Krásná série, ale chybí mi to čtení tohoto příběhu .. klidně bych i brala pokračování, i když nemám tušení o čem by mělo být. Mám velmi ráda knihy od této autorky :)

inule
20.04.2013

Původně jsem ji ani nechtěla číst, nemám moc ráda nadpřirození síly v knížkách. Ale tady to tak nějak bylo úplně přirozené a normální, zapadalo to děje. Takže jsem se nakonec u čtení dobže bavila.

kika 13
03.03.2013

Sladký příběh o lásce jak jinak.

deedulka
25.12.2012

Sice už mi kniha nepřišla tak skvělá, jako první díl, protože se hodně věcí opakovalo a už opadlo kouzlo překvapení, ale stejně je to pohodové čtení. :)

Pokušení
09.11.2012

Závěr velmi povedené trilogie. Příběh Zoe mě zaujal nejvíce, ačkoliv všechny "klíče" byly zajímavé, tento díl je, podle mého, nejlepší.