Klíč odvahy

Hra osudu, díky níž se ocitly pohromadě tři mladé a krásné ženy Malory, Dana a Zoe, se chýlí k závěru. Právě teď je řada na Zoe, aby se pokusila získat klíč odvahy, třetí z magických klíčů k záhadné schránce duší...

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25802/klic-odvahy-25802.jpg 4.3175

Tři klíče (3.)

Key of Valor (2004)

Vydáno:, Alpress

moudivlacek
04.09.2017

Tak jsem přečetla tuto sérii za dva dny, hodně mi to připomíná sérii Ostrov tří sester či sérii Zrození. Všechny se mi moc líbily - i když pro někoho to budou jen pohádky pro dospělé.
Já si z toho beru něco víc - první díl - Flynn musí připustit, že i když ho někdo dřív opravdu nemiloval, neznamená to, že v budoucnu nemůže najít opravdovou lásku. Ve druhém díle Jordan a Dana musejí pochopit, že některé věci a události chtějí čas, aby ten druhý vše pochopil správně - i vzájemnou lásku. A v tomto případě je to hlavně Zoe, svobodná matka, která se bojí uvěřit, že ne každý bohatý chlap si chce jen užít a zneužít ji, a že když tomu druhému důvěřuje a odevzdá se mu v tom pravém smyslu, může získat víc než ztratit.
Moc se mi to líbilo - a tak s čistým svědomím doporučuji celou sérii.

PeťkaW.
18.08.2017

Celou sérii jsem četla asi před 12 lety, takže můj názor na ni může být hodně ovlivněný věkem, ale pamatuju si, že jsem z ní byla tenkrát nadšená. Romantika, silné ženské hrdinky, magie, tajemno, láska... zkrátka všechno, co jsem v té době od knihy požadovala. Knihy mám dokonce ve své knihovně a nejednou jsem si říkala, že bych si je mohla přečíst znovu, ale znáte to - je to podobné jako se seriály vašeho dětství (viz Xena, princezna bojovnice) - v určitém věku je hltáte a žijete jimi, pak je vidíte v dospělosti a nejradši byste si strčili hlavu do písku za to, že se vám to kdy líbilo. A přesně z toho mám trochu strach i v případě těchto knih :D

ospalaa
05.08.2017

A do třetice všeho dobrého... knížka opět nezklamala.

EvikU.
06.04.2017

Mě se moc líbila. Opět povedená série. Hodnotím určitě kladně. ☺

msjadepaton
11.02.2017

Z celé série pro mě byl tenhle díl rozhodně nejzajímavější. Díky určitým náznakům v prvních dvou knihách už se dalo odhadnout, že Zoe toho má za sebou hodně a postupné odkrývání té minulosti byla na téhle knize jedna z nejlepších věcí.
Hledání klíčů jako takové mě na knihách až tolik nezajímalo, ale aspoň se dá říct, že u Zoe nebyla ta skrýš tak průhledná jako u Dany, takže jsem neměla tendenci chytat se u čtení za hlavu. Ta fantasy zápletka na mě působila spíš jako nástroj, než jako něco plnohodnotného. Přestože byla neustále v popředí, ve skutečnosti ta kniha o tom nebyla. Bylo to spíš takové koření a ani mi to nevadilo.
Ze všech tří dívek měla pro mě Zoe i nejlepší romantickou zápletku. Jednak proto, že jsem mezi nimi cítila jistou chemii už od začátku, a navíc tam ještě figuroval Simon, takže už tam šlo o víc než u Malory a Dany.
Tenhle díl byl určitě nejlepší. Na rozdíl od druhého dílu nebyl tak zbytečně natahovaný (doteď jsem nepochopila proč byla ta dvojka tak dlouhá) a první díl byl spíš ještě rozjezd a navíc byl příběh Malory takový obyčejný. I tak pořád dávám 4 hvězdy (ale tady je to spíš 4,5), protože některá klišé mi moc nesedla a občas byly některé věci až přehnaně dramatizované. Jasně, já vím, je to Robertsová, je to červená knihovna, atd., ale tu půlku hvězdičky prostě nedám a nedám. Líbilo se mi to hodně, ale na zadek jsem si úplně nesedla. Co se týče porovnání v rámci žánru navíc nejsem moc kvalifikovaná, protože to není úplně má typická četba.

Laf
28.11.2015

Asi nejlepší díl z celé série. Neustále se něco děje, takže dát knihu z ruky je opravdu těžké.

ovpana
12.06.2015

Krásné čtení

lifeoptimist
06.06.2015

hezké zakončení, ale myslela jsem, že konec bude trošku napínavější, ale jinak v podobném duchu jako dvě předešlé :-)

vaili
03.10.2014

Hmm tak už se mi ta série, tak nelíbí.. :)) už to dopadlo jako slaďárna největšího kalibru :) myslím, že Noru si už nepůjčím..škoda že L. Howard nemá tolik knih myslím, že romantika se dá napsat mnohem lépe..

koki.veru
04.02.2014

Prostě a jednoduše úžasné. Knížky jsem přečetla během pár dní a prožívala je spolu s hlavními hrdinkami. Docela mě to pohltilo. Bylo zde vše, co má správná knížka obsahovat - láska, štěstí, nenávist, odvaha, atd...Jednoznačně pět hvězdiček

medvídě
15.08.2013

Krásná série, ale chybí mi to čtení tohoto příběhu .. klidně bych i brala pokračování, i když nemám tušení o čem by mělo být. Mám velmi ráda knihy od této autorky :)

inule
20.04.2013

Původně jsem ji ani nechtěla číst, nemám moc ráda nadpřirození síly v knížkách. Ale tady to tak nějak bylo úplně přirozené a normální, zapadalo to děje. Takže jsem se nakonec u čtení dobže bavila.

kika 13
03.03.2013

Sladký příběh o lásce jak jinak.

deedulka
25.12.2012

Sice už mi kniha nepřišla tak skvělá, jako první díl, protože se hodně věcí opakovalo a už opadlo kouzlo překvapení, ale stejně je to pohodové čtení. :)

Pokušení
09.11.2012

Závěr velmi povedené trilogie. Příběh Zoe mě zaujal nejvíce, ačkoliv všechny "klíče" byly zajímavé, tento díl je, podle mého, nejlepší.