Klíč ke vztahu - Partnerská příručka pro ni i pro něho

Klíč ke vztahu - Partnerská příručka pro ni i pro něho https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/425195/mid_klic-ke-vztahu-partnerska-prirucka--1ks-425195.png 3 5 2

Kniha o vztazích i pro muže! Kniha jde na vztahy úplně jinak, než jakákoliv předchozí. Je totiž psaná dvojjazyčně: nalevo pro ženy (barvitě a s ohledem na emoce); napravo pro muže (stručně, jasně, s velkým množstvím vtipů o vztazích). Hlavní témata: -jak se vyrovnat s minulostí, -jak vylepšit stávající vztah, -jak oživovat lásku a vášeň, jak k sobě přitáhnout správného partnera, -jak se stát správným partnerem, -nejčastější chyby, kterých se dopouštíme. „Vztahy hrají významnou roli v našich životech. Ovlivňují náš psychický i fyzický stav, postoj, spokojenost, kvalitu i délku života. Jak tedy najít klíč ke šťastnému partnerství? Tato příručka vás provede napříč vztahem a dá vám mnoho užitečných rad, jak lépe rozumět sobě i partnerovi.“... celý text

Benovo
10.03.2020

Po knížce jsem sáhnul čistě ze zvědavosti. Zajímavý nápad psát "dvoujazyčně", ale stejně jsem si víc početl na stránce pro ženy a zasmál se vtipům na stránce pro muže, jinak mi ta verze pro muže moc nesedla (i když si asi dokáži představit dost mužů, pro které to bude ideálně napsané).

Market-k-a
17.12.2019 4 z 5

Jako joo. Líbí se mi myšlenka toho, že levá stránka je určená ženám a pravá mužům. Četla jsem samozřejmě ze zvědavosti obě :-D Tuto knížku bych doporučila lidem, kteří jsou v nespokojeném vztahu, i klidně lidem nezadaným. Ale normální, slušní lidé se tam nic moc nového pod sluncem nedozví. Ale u těchto věcí asi platí, že opakování je matka moudrosti :-) Kapitoly určené mužům mi ale přišly lehce primitivní, takže pro nějaké intelektuály to moc nebude.

partnerské vztahy

Autoři knihy