Klíč k náboženství: co mají společného judaismus, křesťanství, islám a buddhismus? https://www.databazeknih.cz/img/books/96_/96665/klic-k-nabozenstvi-co-maji-spolecneho-judaismus-krestanstvi-islam-a-buddhismus-96665.gif 3 3 1

Příručka pro středoškolské studenty, která srovnává základní světová náboženství. Otázka jednotlivých náboženských směrů a jejich odlišností je palčivá. Což se ale zamyslet nad tím, nemají-li něco společného? O to se právě snaží náš tato kniha. Jednoduchou, srozumitelnou formou vysvětluje základní pojmy a prvky čtyř hlavních světových náboženství – křesťanství, islámu, judaismu a buddhismu – a vzájemně je porovnává. Pro čtenáře od 12 let. ... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Albatros (ČR)

Petit dictionnaire des religions , 2004

dark.ma93
16.06.2017 5 z 5

Děkuji za tuhle knihu. Moc se mi líbí styl psaní, stručnost a přehlednost textu. Velmi přehledné i naučné.

Autorovy knížky

2006  53%Klíč k náboženství: co mají společného judaismus, křesťanství, islám a buddhismus?

Kniha Klíč k náboženství: co mají společného judaismus, křesťanství, islám a buddhismus? je v