Klíč k češtině aneb Na češtinu od lesa

Klíč k češtině aneb Na češtinu od lesa https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/35522/klic-k-cestine-aneb-na-cestinu-od-lesa-35522.jpg 5 4 2

Doplňková učebnice češtiny pro 2. stupeň ZŠ a nižší ročníky víceletých gymnázií.Jedna z prvních příruček nové ediční řady není ani klasickou cvičebnicí, ani nezáživným výkladem učiva. Jejím cílem je především pomoci dětem pochopit a zapamatovat si to, s čím mívají ve škole největší problémy. Pravopisné "chytáky" jsou jasně graficky zvýrazněné a základní pravidla jsou uspořádána do přehledných tabulek. Vtipná cvičení, kreslené postavičky a výroky ze školních lavic navíc zpestří chvíle s knihou. ... celý text

Hoblinka
28.09.2023 5 z 5

Super, super, super. Pomohla mi odmaturovat, pomohla mi u státnic a koupila jsem ji oběma svým dětem.

Dana07
27.04.2016

Chválím a zase chválím, používám už dlouho a s úspěchem, dnes zaujmout žáky čímkoli je problém, tím méně českým pravopisem. A s pomocí této doplňkové učebnice se mi docela daří přesvědčovat žáky, aby vzali mluvnické jevy na vědomí a učili a naučili se je správně používat. Děkuji.

čeština

Kniha Klíč k češtině aneb Na češtinu od lesa je v