Kleopatra - ve znamení hada

Kleopatra - ve znamení hada https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197250/kleopatra-ve-znameni-hada-197250.jpg 4 41 7

Historický román zobrazující úsek římských dějin, kdy se božský Caesar setkal s vládkyní Egypta Kleopatrou.

Literatura světová Historické romány
Vydáno: , Ikar (ČR)

Im Zeichen der Schlange , 1997

Leona333
11.03.2020 5 z 5

Díky této knize jsem se více začetla do historických románů a faktů. Kniha je naprosto úchvatná. Ale pozor! Kniha není stejná jako film, ve kterém ztvárnila hlavní úlohu americká herečka Liz Taylorová... ; )

zimolka
01.11.2019 1 z 5

Tak já budu asi jediná komu se kniha moc nelíbila.

MonikaJanka
11.12.2018 5 z 5

Príjemný historicky román.

Damato
28.10.2018 5 z 5

Také jsem ke knize přistupovala zpočátku tak, že "všechno vím, nic mě nemůže překvapit".Knih o Kleopatře a Caesarovi bylo v mém mládí jako šafránu, takže jsem je hltala a hned vracela majitelům a knihovnám a úžasný muzikál jsem viděla až v 90 letech. Tuhle knihu mám také půjčenou a jsem z ní opět unešena... krásné, dojemné, zamilované, hrdé.... jako starověký Egypt

Kerberos
29.06.2017 4 z 5

Příběh Kleopatry jsem četla v několika zpracováních a tohle se mi líbilo nejvíce.

Ruzaaa
08.12.2015 4 z 5

Ke knížce jsem přistupovala s tím, že nemám žádná velká očekávání, ale byla jsem skutečně mile překvapena. Příběh je skutečně velmi čtivý, krásně ubíhá a je i zajímavý z hlediska pohledu lékařského. Jako oddechové čtení je výborná.

Oter
03.10.2011 5 z 5

Nádherné historické dílo, které se čte jedním dechem. Tuto knihu jsem zvládla za tři noci a vůbec nelituju spánku, který mi tak utekl.