Klavírní škola pro začátečníky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tato Klavírní škola pro začátečníky je nejrozšířenější školou hry na klavír v České republice. Jedná se o základní výukový materiál pro ZUŠ a obsahuje všestranná technická cvičení, lidové skladbičky i nezbytné etudy. Jedná se o nové vydání - původní populární klavírní škola byla přepracována na podkladu praktických výsledků učitelů, kteří se školou pracovali. Hudební látka je seřazena metodicky vhodněji, mnohé skladbičky byly upraveny či nahrazeny jinými. V této klavírní škole se tedy spojují mnohaleté domácí zkušenosti se zásadami moderní klavírní pedagogiky. Škola se skládá ze tří hlavních kapitol (průprava před hrou z not; hra z not; výběr skladeb), které se dále člení na jednotlivé podkapitoly a cvičení....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/144175/klavirni-skola-pro-zacatecniky-144175.jpg 3.98
Žánr
Literatura naučná, Učebnice a slovníky, Hudba
Vydáno, Editio Bärenreiter
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Klavírní škola pro začátečníky

Přidat komentář
Českoslovenka
21.07.2017

Dříve nenáviděná, nyní nostalgická srdeční záležitost, zvlášť když tuto učebnici dostanete do rukou a je vám sotva šest. :)

Gimli
12.02.2013

Základní informace tu jsou, ale orientace v knize je problematická. Víc vysvětlujícího textu by taky hodně pomohlo. Pro samouka začátečníka příliš nedoporučuji.