Klapzubova jedenáctka

Klapzubova jedenáctka https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45292/klapzubova-jedenactka-45292.jpg 4 1072 153

Klasický humoristický román ze sportovního prostředí, o tom, jak chalupník Klapzuba vychová ze svých synů slavnou fotbalovou jedenáctku.

1amu
27.03.2018 5 z 5

Když mi bylo 9 let, ležel jsem před vánočními svátky na infekčním oddělení se spálou. A rodiče mi přinesli dárek. Ano byla to Klapzubova jedenáctka ! Kouzelné povídání pana Basse, dá se říci nadčasové. V této době, kdy kopaná je prolezlá špínou. jde o pramének průzračné vody. Musí nadchnout hlavně malé kluky a pokud ještě není, měla by být povinnou četbou na našich školách.

vlastimil577
23.03.2018 3 z 5

Taková pohodička.

speciale88
16.03.2018 4 z 5

Ač neholduji fotbalu a ani jinému sportu tato kniha mě bavila. Velice se mi líbila pasáž o Americkém dědečkovi a pohádce kterou vyprávěl. Bylo mi líto jejich zaoraného hřiště, které jim tatínek upravil. Vtipná, čtivá doporučuji

RenoPi
12.02.2018 4 z 5

Hezký příběh a v jistém smyslu i dneska poučný. S dětmi se bavíme o tom, co je to sport, jak peníze mění sportovce, kolik si dneska sportem mohou někteří vydělat. A co to znamená hrát o čest. Myslím, že v naší kopací lize by měli trenéři předčítat úryvky z této knihy před každým zápasem.

Juzzy
19.01.2018 5 z 5

Nadčasová kniha nejen o úžasné partě bratrů kopálistů a jejich cílevědomého táty, ale i o soudržnosti a morálních hodnotách.

Lisa123
27.10.2017 2 z 5

Knihu jsem četla před dlouho dobou do povinné četby. Musím říct, že mě moc neoslovila. Do čtení jsem se musela občas nutit, dočetla jsem ji jen stěží. Některé části jsou moc zdlouhavé a mohly by být klidně do jednoho odstavce místo na několik stránek. Možná jsem jen knize dobře neporozuměla, jelikož se ve fotbale úplně nevyznám. Myslím, že kniha je dobrá spíše pro kluky a osoby, které baví fotbal a zajímají se o něj. Mně kniha nezaujala a myslím, že znova bych ji už nečetla.

slávista77
30.08.2017 5 z 5

Humor,fotbal,obojí mám rád a obojího je v knize dostatek.Četl jsem jí několikrát.Jedna z mála knih která se líbila i mému synovi a to je co říct protože nerad čte.

Linda1358
10.08.2017 5 z 5

Je to odpočinková kniha, která se mi moc líbila. Všichni mi říkali že je pro kluk, ale mně to tak vůbec nepřijde. Je milá a hezká a ráda si ji někdy zase přečtu. Velmi doporučuji na uklidnění a odreagování.

tinka99
25.07.2017 3 z 5

Další kniha, ke které jsem se dostala jen díky maturitní četbě...na začátku mi dělal problém fotbalový slang, ale nakonec jsem to zvládla (i když pořád nevím, co to je třeba ofsjad a další...)....kniha se čte rychle, je kratinká a je to taková pohádka, no :)

Adelajda_4
18.07.2017 4 z 5

Kniha mého dětství, která je napsaná strašně mile. Je čtivá, hezká a ráda se k ní vracím.

Jirka92333
15.07.2017 5 z 5

Kniha mého dětství!!! Jedna z těch co ze mě udělali knihomola. Ovšem bohužel ne fotbalistů či alespoň sportovec :-D:-D

Kiki22
04.07.2017 3 z 5

Čtení to pro mě nebylo moc záživné, ale věřím, že dětským čtenářům (chlapcům) by mohlo přinést pěkné poselství o rodinné soudržnosti a píli.

AnetaŠtruncová
18.05.2017

Kniha se mi nelíbila pro mě byla nudná

RemiBlack
17.04.2017 5 z 5

Nenáročné, pohodové čtení. Naivně sladké - a asi v tom je ta krása. Táta řekl vyhrajte, a oni vyhráli. Dokonalé k odpočinku, i na uklidnění k práci. Pro kluky i holky, fotbalisty i provozovatele gaučingu. Rozhodně doporučuju!

EvikU.
09.04.2017 3 z 5

Vtipná kniha, kterou jsem četla, protože mi ji zadali ve škole.

PeťkaW.
03.04.2017 3 z 5

Za běžných okolností bych se ryze chlapeckému tématu vyhnula na míle daleko, ale referáty a učitelé si moc nevybírali, takže jsem ji jednoho dne přečíst musela. K mému překvapení nebyla fotbalová tématika ani zdaleka tak hrozná a kniha se výborně četla. Děj je jednoduchý, pěkně ubíhá, jazyk čtivý... pokud musíte číst něco z tohoto období kvůli škole, je Bassova jedenáctka dobrou volbou.

jason13
01.03.2017

Stará dobrá klasika. "JO TENKRÁT NA TOM KLADNĚ - JÁ NA BRÁCHU,BRÁCHA NA MĚ, LIDI ŘVALI,PRÁSK,SEDĚL!!!

wena
31.01.2017 4 z 5

Klapzubáci každýmu nasolej triko a ze všech nesnází ač kopálisté vybruslí.
Pohodové nenáročné čtení.

Primán
03.01.2017 5 z 5

Kniha je velice dobrá,
je zajímavá pro lidí kteří mají rádi sport. Konec je nečekaný, ale nicméně velmi dobrá kniha!!!!!!!!
DOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RichardvonT.
29.12.2016 5 z 5

Klabzubova jedenáctka se skvěle čte, děj odsýpá a hlavně je to tenká knížka. Líbila se mi moc a to jsem všechno možné, ale rozhodně ne fotbalista.