Kitty a první noční dobrodružství

Kitty a první noční dobrodružství https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/428652/bmid_kitty-a-prvni-nocni-dobrodruzstvi-kEw-428652.jpg 4 12 6

Kitty série

Úžasné dobrodružství za měsíčního svitu… Kitty má jedno velké tajemství – její maminka má kočičí superschopnosti. Kitty se těší, že jednou bude stejně jako ona běhat v noci po střechách a pomáhat lidem a zvířátkům. A první dobrodružství na sebe nenechá dlouho čekat. O pomoc ji požádá kocour Figaro. Jenomže Kitty se bojí tmy a noční svět je tak děsivé místo! Najde dost odvahy, aby překonala svůj strach a vydala se do strašidelné tmy? Dokáže pomoct zvířátkům v nouzi, pro která je poslední nadějí?... celý text

broskev28
22.09.2023 3 z 5

Tentokrát se výjimečně shodnu s komentářem Atlantis - Kitty mě opravdu neuchvátila. Nemám nic proti jednoduchým až primitivním příběhům pro malošky, ale to neustálé americké "ty to dokážeš" a další podobné hlášky tohoto typu mě opravdu iritovaly, podobně jako třeba superrovnováha a vůbec supervšechno.
Jediné, co mě oslovilo, byly "otisky čumáčích čar", teď si jen musím toto tvrzení ověřit. A pak také ilustrace, třeba snídani na střeše bych si hnedle dala líbit.
Teď si knížku půjčila malá čtenářka, tak se jí určitě zeptám, jak byla spokojená - třeba to děti vnímají úplně jinak.

knizninadsenec
13.06.2023 5 z 5

Velmi krásný příběh o holčičce, která zdědila zvláštní schopnosti po mamince, kočičí superschopnosti.
Jednou za ní přijde kočka a požádá jí o pomoc, začne její první dobrodružství.

Je to velmi milý a hezký příběh s krásnými ilustracemi. Četl se hezky. Je to krásný pohádkový příběh.

Doporučuje se čtenářkám od 7 let, ale myslím, že se bude líbit všem dětem, které mají rády kočky.

Atlantis
19.01.2023 3 z 5

Občas mám opravdu pocit, že knihy pro děti může psát každý. Tak prachobyčejný, nudný a nezáživný příběh, aby člověk pohledal. Tohle přece musí člověk vymyslet za jedno dopoledne. Holka se superschopnostmi sundá kotě z věže. Hotovo. Neskutečně nijaké, za týden nevím, že jsme s dcerou četli.

LisaEla
06.05.2022 5 z 5

Knížka se dceři /6 let/ moc líbila, přečetly jsme během jednoho dne. Napínavá, děj má spád, hezké grafické zpracování. Určitě doporučuji všem milovnicím koček.

Aknel26
24.08.2021 4 z 5

Tahle maličká knížka skrývá hezký příběh o bázlivé holčičce, která překoná strach, aby mohla pomoct zvířátkům. Místy je to trochu zdlouhavé, ale nápaditá grafika a obrázky to lehce vyváží. Na obálce je napsáno, že knížka je určena čtenářkám od sedmi let, ale nebojte, pětiletému klukovi se líbila taky!

Marta88
16.09.2020 5 z 5

Úžasný příběh a ještě úžasnější ilustrace. Doporučuji.

2017  90%Bouřkový drak
2018  91%Nebeský jednorožec
2020  86%Kitty a první noční dobrodružství
2020  87%Kitty a kouzelný Zlatý tygr
2019  100%Šarlatová liška

Kniha Kitty a první noční dobrodružství je v