Hluboké rány

Hluboké rány https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139076/bmid_kirschhoffova-a-von-bodenstein-hlub-KnD-139076.jpg 4 120 28

Dvaadevadesátiletý muž, který přežil holocaust, je nalezen mrtvý ve svém domě v Taunusu. Byl zastřelený ranou do týla. Lékař objeví při pitvě zvláštní věc – zbytky vytetované krevní skupiny na paži mrtvého, poznávací znamení příslušníků SS. Pak dojde k dvěma dalším vraždám, které se podobají popravám. Jaké tajemství spojuje oběti? Vrchní komisař Oliver von Bodenstein a jeho kolegyně Pia Kirchhoffová se ujímají vyšetřování.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Knižní klub

Tiefe Wunden , 2009

Marian27
10.04.2015 4 z 5

Aj napriek počiatočnej zmätenosti a občas zbytočne natiahnutého deja je kniha veľmi dobrou detektívkou ktorá ma čo ponúknuť. Vyšetrovatelia mi boli sympatický, síce sa mi zdali občas trošku natvrdlí a akoby nevedeli správne medzi sebou komunikovať. Ale autorke kvitujem a dávam palec hore za to, že s Pii a Bodensteina nespravila nejakých nadľudí s nadľudskými schopnosťami.
Kniha je naozaj lepšia ako sa zdá na prvý pohľad a priaznivci detektívok ale aj tí čo majú radi dobré a originálne príbehy by si ju nemali nechať umiknúť.

kannibal28
16.08.2014 4 z 5

kniha dobrá len stracal som sa v deji strašne vela postáv,Dej bol dosť naťahnuty podla mna to mohlo mať aj o par strán menej

Luca287
07.08.2014 4 z 5

Napínavé..zajímavý příběh..kniha měla spád..dobře se četla...

Kodetka
02.05.2014 5 z 5

Super kniha, skvěle vymyšlený napínavý příběh, vše dotažené do konce. Spisovatelka si dala velkou práci, určitě stojí za přečtení. Doporučuji!

Aniga
06.03.2014 5 z 5

Příběh se mi velice líbil, bylo to velice čtivé, jen ze začátku jsem si musela dávat pozor na mnoho postav, abych věděla kdo je kdo :o)
(díky také přechozím komentářům). Líbil se mi děj, zpracování... jen jsem se ztrácela jako v knize Sněhurka musí zemřít, jaký je zrovna den. Ale to vlastně nebylo pro knihu to podstatné. Doporučuji.

Ra-Amon
23.11.2013 5 z 5

Mně osobně se tato kniha velice líbila,celkem napínavé hned od začátku a zajímavé rozuzlení. Ze začátku sice v knize vystupuje celkem dost postav,ale díky předchozím komentářům jsem si dával pozor,abych věděl kdo kam patří a postavy se mi nerozutekly. Lépe se pak skládá celá mozaika dohromady,protože v knize jsou právě tyto postavy v různých příbuzenských vztazích, které policie postupně rozkrývá,takže závěr vyřeší nejen vraždu,ale i zajímavé rodinné a nerodinné vztahy. Nečekal jsem, že mi vraždy v Taunusu až takto vtáhnou :)

Acionna
29.10.2013

Knihou jsem byla nadšená, velmi čtivé a překvapivé rozuzlení :-)

triatlet
27.07.2013 3 z 5

Sice čtivá, ale až příliš vykonstuovaná detektivka. Téma je atraktivní, ovšem závěrečné setkání u Mazurských jezer, kde se "kruh uzavírá" připomíná tradiční natahování detektivek (mobily nefungují, padouchové nepostřehnou 2 chybějící osoby z 5 ...) 1-6-1-4-5

detektivní a krimi romány

Nele Neuhaus