Tyran

Tyran https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/464261/bmid_tyran-4Pq-464261.jpg 4 336 61

King série

King Ještě zuřivější. Ještě vášnivější. A ještě odhodlanější. Poté, co ho senátor zradil, se snaží za každou cenu získat Doe zpátky. Nejprve se však musí vypořádat s Elim, drogovým dealerem, který se mu mstí za vraždu Isaaca. I kdyby mu plán vyšel, bude ho Doe stále chtít? I poté, co se ji pokusil vyměnit za svou dceru a Doe objevila svou totožnost? Doe byla násilně odvedena ke své rodině, ve které se ale vůbec necítí jako doma. Postupně se však rozpomíná na svoji minulost. Na svůj vztah s otcem. Na svého syna. Na Nikki. Jak je možné, že ji znala ještě dřív, než ztratila paměť? A kdo je ten tajemný Tyran, před kterým ji Nikki varovala?... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Gorila , Ocelot

Tyrant , 2015

GothicGirl
GothicGirl
15.03.2021 4 z 5

U tohoto dilu musim zminit, ze realnost celeho pribehu vyznivala nepravdepodne (dokonce vysoce), uz bych rekla, ze to bylo trosku scifi a autorka nevedela, co “jeste jeste” vymyslet, aby sokovala..ale kniha prijemne utika, je ctiva a tesila jsem se jak to cele dopadne

Aileena
Aileena
14.03.2021 4 z 5

Četla jsem již před nějakou dobou. Vulgarismů požehnaně až zbytečně - pravda, ale po prvním díle už víme co čekat. Ohledně děje to do sebe celé zapadlo a hlavní otázky se konečně dočkaly svých odpovědí. Stále si myslím, že kniha King a Tyran měla být jednou jedinou, protože nesnáším otevřené konce, tak jako to bylo u prvního dílu a jedničce i dvojce samostatně něco chybí.

barboras1
barboras1
11.03.2021 4 z 5

Na tuhle knihu jsem se opravdu těšila, protože první díl King, který jsem četla před dvěma roky se mi moc líbil a hlavně končil dost otevřeně. Tyran mě vůbec nezklamal. Ta čtivost je neskutečná. Skoro jsem knihu nemohla odložit. Jediné s čím mám problém jsou sexuální scény, kdy se hlavní hrdina chová hodně zvláštně a na mě až moc hrubě. Mám ráda, když pod tvrdou slupkou je něco něžného, ale v tomhle případě je slupka tvrdá až moc.

knihomolkaŠárka
knihomolkaŠárka
10.03.2021 odpad!

Tak jo, měla jsem trochu problém i s prvním dílem, ale King mě oproti Tyranovi zkrátka dokázal uchvátit. Tady jsem autorce nevěřila absolutně nic a krom čtivosti mě nenapadá jediné pozitivum, které bych k této knize přiřadila. Já od podobných knih očekávám především vtip, nějaké to napětí, a hlavně sympatické postavy, se kterými si musím rozumět. Tato kniha však byla morálně celá špatně a onen cit a jemnost, o který se zde autorka snažila, dopadl katastrofálně. A když to řeknu nějak ve zkratce, tak i Anastásia a pan Grey mi byli mnohonásobně sympatičtější než toto, což bych řekla, že mluví za vše…

ZHrdinka
ZHrdinka
07.03.2021 5 z 5

Tohle bylo drsny. Ale zhltla jsem to zase jako nic. Zvraty byly teda fakt necekany. Preppy mi chybel.

TheMelorry
TheMelorry
06.03.2021 3 z 5

Musela jsem hodně vzpomínat na první díl a tak mi chvilku trvalo, než jsem se pořádně začetla. Bohužel oproti prvnímu dílu mi tenhle přišel slabší a méně zajímavý.
Rozhodně se knize nedá upřít čtivost a svižný děj. Rozčilovaly mě ale vulgarismy, kterých bylo opravdu hodně a někdy byly podle mě nevhodně použité. I přesto si myslím, že má kniha něco do sebe a jsem ráda, že jsem si ji přečetla.
Závěr byl trochu nereálný, ale hezký a milý, kdyby to tak takhle končilo i v reálném životě...

Janiss_89
Janiss_89
06.03.2021 5 z 5

Byl to zase jeden velký nářez. Sice King se mi líbil o kapánek víc, ale přesto mě to vtáhlo, bylo to napínavé, drsné, vulgární a nečekané. Preppy mi chyběl. To co se talo Bearovi? To bylo teda něco a King ten byl prostě zase dokonalý.
Vůbec jste mě tady v komentářích nepotěšili, že jsou další díly:p To na ně budeme zase roky čekat. Každopádně doufám, že Preppyho přeloží co nejdřív.

Tereza.Fait
Tereza.Fait
27.02.2021 5 z 5

Ctu to v originale a zeru celou serii!! Skoda, ze neni preklad i dilu 0 a 0,5 o Jakeovi a Aby, taky byste to milovali, stejne tak doporucuju ty dalsi dily, je to bomba!!

martina1797
martina1797
26.02.2021 5 z 5

Bože, řekněte mi někdo, že to bude mít pokračování!!! Tohle mě neskutečně baví. Je v tom napění a spousta zvratů. Když už si člověk myslí, že ví co bude přijde otočka o 180 stupňů. Za mě super napínavé čtení.

Nuttelka
Nuttelka
25.02.2021 5 z 5

Druhý díl je stejně skvělý jako první ❤️
King je hříšný "bad boy" se zlatým srdcem a závěr knihy jsem prostě obrečela s ním ❤️ Prosím, víc takových knih...
A samozřejmě otázka, která mi zas nedá spát... Dočkáme se u nás dalších dílů?! Nebo zas budeme další 2 roky v nevědomosti? Tohle vůči nám čtenářům, co tuto sérii milujeme, prostě není fér :-(

anetka.repova
anetka.repova
24.02.2021 5 z 5

Na druhý díl jsem netrpělivě čekala 2. roky. Čekání se vyplatilo.

Druhý díl byl ještě lepší, než ten první. Těch sprostých slov tu bylo opět víc, než jsem čekala, ale k tomuto příběhu se to zkrátka hodilo. Někoho to může odradit, ale já si užila každou stránku.

Bylo to boží, nečekané zvraty a dechberoucí scény. Knihu ne a ne odložit, musíte číst dál a dál.

Ten, kdo četl první díl a nevadi mu vulgární vyjadřování nejom hlavních hrdinů, tak bude nadšen jako já.

Miluju to.

Saskiova11
Saskiova11
22.02.2021 5 z 5

Super kniha!! Takisto ako King aj druha kniha v serii nie je ziadna vanilkova romantika..miestami trosku drsnejsie opisy ale urcite ma to neodradilo, precitana jednym dychom. Neviem sa dockat prekladu dalsej knihy zo serie

E-leonor
E-leonor
21.02.2021 5 z 5

Za mě super jako Kong

Knihožroutka1
Knihožroutka1
14.02.2021 5 z 5

Skvělé, napínavé, ale i dost brutální čtení. Spíš pro silnější povahy, ale zas na druhou stranu - žádná nuda. Snad budou přeloženy i další knihy série King. Už vyšly i v polštině.

Alnima
Alnima
11.02.2021 4 z 5

Pěkné pokračování.

Hell_Rihova
Hell_Rihova
10.02.2021 5 z 5

Na tuhle knihu jsem čekala asi 2 roky, co jsem přečetla Kinga. A stejně jako King i Tyran byl skvělý. Bylo to drsné, sprosté, sexualní, dramatické - přesně takové jaké jsem čekala, za mě to bylo skvělé. Při čtení jsem byla napnutá a hltala jsem každou stránku. Velké plus je, že oproti prvnímu dílu byla kniha dobře vytisklá a stylisticky dobře upravená. Kéž by byl další díl.

Kukicka
Kukicka
07.02.2021 3 z 5

Knihu jsem cetla pred 2 lety a jelikoz si obsah vybavuji matne, tak 3 hvezdy bude akorat, ale bylo to ctive :-)

e.hawe
e.hawe
02.02.2021 5 z 5

Perfektní pokračování prvního dílu (Kinga). Přečetla jsem jedním dechem. Už se těším na další

Evka3814
Evka3814
30.01.2021 5 z 5

Absolutně čtivé,okamžitě vás to vtáhne a už nepustí♡♡♡

Myška43
Myška43
30.01.2021 5 z 5

Pokud se rozhodnete číst Kinga, mějte oba díly, protože na sebe navazují. Já druhý díl samozřejmě neměla a bylo to pro mě peklo. Nakonec jsem pátrala na netu a našla pokračování. Doufám, že budou postupně vydávat celou sérii. Další dva díly jsou o Bearovi, které jsou též skvělé.
Tuto autorku řadím mezi mé oblíbené. Její styl mi naprosto vyhovuje. Nedivte se, že je kniha plná vulárních slov, vždyť je z prostředí motorkářského gangu. Takže drsní chlapy,co se s ničím nemažou.Tatér Brantley King má ledacos za sebou. Nelehké dětství, pobyt ve vězení. Jeho nejlepší kámoš Preppy též není žádný andílek. Přesto ty chlapy žeru. Když se na scéně objeví Doe, náš drsný alfa samec se nám zamiluje. Příběh je velmi zajímavý, rozmanitý, vyvolá ve vás spoustu emocí. Ano, obsahuje dost sprostých slov, násilí a erotiky, takže kdo s tím má problém, vyberte si jinou knihu.
Za sebe doporučuji. Jak už jsem psala dříve, patří zasraně mezi mé nejoblíbenější!!!!!