Zvuk rozbitého skla

Zvuk rozbitého skla https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/210470/bmid_zvuk-rozbiteho-skla-Jgt-210470.jpg 4 41 12

Kincaid - Jamesová série

< 15. díl

V pochybném hotelu ve čtvrti Křišťálový palác je nalezen renomovaný advokát, svázaný a uškrcený. Zdánlivě spořádaný manžel se po večerech oddával nebezpečným hrátkám… Má však vražda opravdu souvislost s jeho večerními aktivitami, nebo je třeba hledat klíč v minulosti?

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Motto

The Sound of Broken Glass , 2013

Marcik7
Marcik7
08.01.2023 3 z 5

Bohužel, tentokrát mě to nechytlo, přečetla jsem začátek, střed přelistovala a dočetla konec. Zápletka vůbec nebyla špatná, ale dopracovat se k ní mi přišlo nekonečné.

ninano
ninano
02.05.2021 3 z 5

Další nemastná neslaná kniha z této řady. Nějak se do těchto detektivek nemůžu vždy správně ponořit.

ivoiro
ivoiro
12.07.2019 3 z 5

Knihu hodnotím jako průměrnou. Propadák to není, ale hitparáda taky ne.

Hasko
Hasko
02.07.2019 4 z 5

Ze začátku mi události v knize nedávaly smysl,nemohla jsem se zorientovat v dějích a ve jménech. Od půlky už jsem to četla,, jedním dechem,,

broskev28
broskev28
11.05.2019 4 z 5

Bohužel jsem nečetla všech 15 dílů, jako Selinute, ale i ty tři, které se mi dostaly do rukou, mě přesvědčily, že autorka psát umí a že stojí za to si její knihy sehnat a přečíst. A jak trefně poznamenala soukroma: historický průvodce, kterým začíná každá kapitola, je velmi zajímavým doplňkem vlastního detektivního příběhu.
Obdivuju Andyho - navzdory velmi nepříznivě rozdaným kartám dokázal už v dětství vzdorovat osudu a vyrostl z něj skvělý člověk, nejen skvělý muzikant. A jeho múzu, krásnou a chytrou Nadine, bych si přála poznat . . .

klarence
klarence
03.01.2019 4 z 5

měla jsem krapet problém se na začátku začíst, ale pak to šlo samo :-)))

veveronka
veveronka
28.07.2018 4 z 5

Kniha se mi líbila a mám v plánu přečíst i ostatní díly.

soukroma
soukroma
17.12.2017 4 z 5

Typicky britská moderní detektivka - velmi mnoho lidí a policejních šarží, profesní i domácí události, děsné počasí a samozřejmě velmi zapeklitý příběh sahající poněkud do minulosti, se špetkou kytarové hudby. Londýnské reálie a zejména historie a další peripetie Křišťálového paláce (autentické zprávy a citace uvádějící každou kapitolu) výrazně napomohly knize na zajímavosti.

Pistácie
Pistácie
04.08.2017 5 z 5

Miluju napínavé detektivky, které jsou záhadné a nejasné až do konce. Mám ráda zápletky, které skrývají x příběhů, jenž se v jednom bodě protnout a vytvoří tak logické vyústění. Kniha mě bavila. Za mě super detektivní případ.

vterinka
vterinka
18.03.2016 5 z 5

Naprosto úžasná čtivá kniha, ve které nechyběly zvraty a překvapení. Přečetla jsem ji jedním dechem. :-)

CAM
CAM
19.10.2014 5 z 5

Úžasné! Opět autorka nezklamala. Na knihu jsem se těšila, byla jsem zvědavá, jak bude pokračovat příběh hlavních hrdinů a co se týká případu, který tentokrát vyšetřují, tak to bylo napínavé až do konce a samozřejmě nečekané rozuzlení.

Selinute
Selinute
06.09.2014 5 z 5

Na tuto knížku od Deborah jsem se už hodně těšila i proto, že se její vydání posunulo z 12/2013 až na 8/2014. Mám v knihovně všech 15 dílů autorky, a tak se Gemma, Duncan i Melody u nás doma tak nějak zabydleli. Ten kdo nesleduje jejich osudy o začátku, bude tuto knížku hodnotit jako průměrnou. Pro mě to ale byla příjemná detektivka z londýnského prostředí se sympatickými mladými vyšetřovateli.

Deborah Crombie
americká, 1952
2007  74%Podíl na smrti
2004  88%Případ nevěrné manželky
2014  86%Zvuk rozbitého skla
2003  87%A odpočívej v pokoji
2002  88%Hlas pomsty

Kniha Zvuk rozbitého skla je v